Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben kell harisnya a...

Ilyen időben kell harisnya a nadrág alá?

Figyelt kérdés
Orvoshoz viszem és kocsival megyünk.
2010. nov. 17. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, nadrág alá harisnyát csak minuszfofokban adok a gyerekre, de inkább -10 mint 0 fokban.
2010. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem beteg, csak kötelező vizsgálatra megyünk. 18 hónapos
2010. nov. 17. 11:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Most voltunk kint játszani és zokni, nadrág volt rajta. Nagyon kellemes az idő . Szerintem fölösleges a harisnya.
2010. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell. Szép az idő, én majd akkor adok az enyémre, ha o fok körül lesz. Addig fölöslegesnek tartom. Ha kocsival mentek,az alatt a pár perc alatt nem lesz baja :) Én az udvari játékhoz se adok. Csak leizzadna, aztán máris kéz a betegség...
2010. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én nem adnék. te fázol harisnya nélkül?
2010. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, én minden nap adok harisnyát a gyerekemre a nadrág alá.Sima farmer, közepes vastagságú harisnya, amúgy 3 éves, de nem pamaszkodik, hogy melege lenne.Ha lehajol a játszótéren, akkor meg ki lenne a csupasz lába, azért mégsem nyár van, mégha néha megcáfolják ezek a magas hőmérsékletek.amikor felhő megy a nap elé néha én is fázom.Szóval nem tudom, de egyesek olyan lazák, hogy kabát nélkül rohangálnak, meg a kicsiről is leveszik a kabátot, aztán meg jól megfáznak.Csalós ez az idő vigyázni kell.
2010. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány órakor viszed ki a babát, mert dél és 15 óra között nagyon meleg van, de később már fokozatosan hűl a levegő.Valamelyik nap elmentünk itthonról a gyerekemmel meg a férjemmel sétálni meg bevásárolni gyalog,közben anyóshoz is beugrottunk, és mire este hétre hazaértünk majdnem lefagytam.Miért?Mert tavaszi cuccban félcipőben indultam el, mert akkor még tök meleg volt.
2010. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most megyünk 1 órakor. köszönöm a válaszokat
2010. nov. 17. 12:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Én adok 21 hósomra, de csak ha vékony naci van rajta. Vastag, bélelt nacihoz térdzoknit kap.
2010. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha csak jöttök és mentek, ráadásul kocsival, akkor szerintem sem kell.

De ha pl. babakocsival mennétek, akkor én adnék rá.

2010. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!