Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Overál alá kell nadrág, vagy...

Overál alá kell nadrág, vagy csak harisnya? Felülre kabát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én adok alá nacit is, felülre meg pulcsit, vagy vastagabb body-t.
2010. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne overálja (még nincs, most a héten fogom megvenni), akkor én csak egy harisnyát adnék rá. Ma is +5 fok volt, mikor mentünk sétálni. -5 fokban az első anyuka mit ad majd a gyerekre???
2010. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
...pl vastagabb nadrágot...
2010. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyira még nincs hideg, hogy ha ugyanaz a ruha marad rajta, amiben bent volt, arra ráadod az overallt, úgy fázzon. Én tavaly télen csak akkor adtam a lányomra overallt, amikor valóban nagy hidegek voltak. Addig benti ruha, alul harsinya3 nadrág+ kabát (meg persze sapka, sál, kesztyű). A babakocsiban betakartam, rátettem a lábzsákot és nyomás... Soha nem fázott... Teljes beöltöztetés majd -5 fok alatt :)
2010. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak harisnyát adok. Majd ha mínusz lesz, akkor egy vékonyabb nadrágot is adok rá.
2010. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16.36-os milyen kesztyűt használtok.Az én 13 hónaposom mindig lehúzza.
2010. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre vékony kötött kesztyűt adok rá, de rövid időn belül az enyém is leszedi. Ha megfogom a kezét, mégis meleg :) Szóval én ráadom, ő leszedi... tehát nem fázik a keze :) Amíg kicsi volt, olyan volt az overallja, amire rá volt varrva az ujja végére a kesztyű, ebből nem tudott kibújni.
2010. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy ilyenkor ugyanúgy fázom, mint a -5 fokban, addigra valószínüleg megszokom. Épp ezért a babát is így öltöztetem. Szerintem a nagy hőváltozásokat/ingadozásokat bírjuk nekhezen. A doki azt mondta: "+1réteg", ha már jár, de ha nem, akkor még a takaró is.

Én a lakásban már vastagabb(plüss nacit)viselek, a babára meg harisnyát is adok a plüsnaci alá(még csak 7hónapos). Ha megyünk sétálni, erre adom az overált(az is fontos, hogy a mienk nem a legvastagabb), vagy kabátkát+ vékony takarót a lábára. Van lábzsák a babakocsin, de egészen vékony.

2010. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1,5 éves a fiam és harisnya+hosszú ujjú body van rajta idebent is, erre adom az overált. + sapi + kesztyű és megyünk.

Kabátot én már nem adok. Egyberészes overál.

2010. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!