Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kantáros overall naci alá...

Kantáros overall naci alá kell normál nadrág is, vagy csak harisnya?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam adni, csak harisnyát adok alá. Persze, ez függ az overall vastagságától, melegségétől is...
2010. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég a harisnya, ha hidegebb lesz egy zoknit húzhatsz még rá.
2010. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát ez az, nem béléses, nekem nem tűnik valami vastagnak, de fogalmam sincs...de az overall nacik eleve nem is bélésesek, nem? csak ez a "susogós" anyag nekem olyan vékonynak tűnik...
2010. nov. 30. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem béléses, akkor adj alá nadrágot is. A mi téli overallunk béléses! Nem lehet, hogy ami nektek van, az csak esőgatya? Mert azok nem bélésesek, és valóban vékony. Olyan alá vastag bélelt nadrágot adnék!
2010. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem béléses, az nem lesz jó télre a nagy mínuszokba. Az csak esőnadrág. Mindenképpen adj alá egy harisnyát meg egy nadrágot. És szerintem vegyél egy béleltet télre.
2010. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a miénk nem béléses,így egy melegítőt adok rá.nagyon vékony,szinte tavaszinak mondható
2010. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak harisnya.
2010. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!