Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy csak este...

Lehetséges, hogy csak este kevés a tejem?

Figyelt kérdés

Babám egész nap jól elvan szopik után, nem sír. Este viszont a lefekvése előtti két szopi után mindig sír, olyan hangon, mint amikor éhes. 6 hetes.

Mit tehetnék?

(Ha többször teszem cicire, akkor viszont bukik...)


2010. nov. 17. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg növekedésugrása van!Én mégis azt javasolnám, hogy tedd többször cicire,hogy neki is ekegendő termelődjön benne!Ilyenkor hirtelen megnő a táplálék igényük, és kellene neki a több kaja,de nem fér el,ezért bukik!

A lányom ugyan ilyen volt!k-b 2-3 nap (ha többször,vagyis igény szerint cicizteted),mire a mennyiség beáll,és nálunk max 1 hétig volt bukás,utána az is elmúlt!


Ilyen lesz még (növ ugrás) 3 hósan és 6 hósan,de kisebbek,szinte aligészrevehetőek minden hónap forduló környékén vannak!

Nálunk a bukás a 3 hóskor tovább tartott,de semmi baja,nincs, csak attól volt!


11,5 hós a kislányom,mai napig szopik,és rendzseresen találkozunk a mai napig szoptatási szaktanácsadóval,onnan a sok infó!

Ne aggódj és szoptass az babád igényei szerint!

Sok boldogságot kívánok!

2010. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a fáradtságtól sír. nekem is mindig sírt este, de nem azért, mert sír. ha bukik, valszeg sokat eszik.

MAx. azt próbáld meg, hogy amikor úgy gondolod, fejj le egy kis tejet, és próbáld meg a vacsit azzal pótolni. hátha.. de ha megeszi, az sem biztos, hogy előtte ezért sírt, mert éhes volt. próbálkozz.

2010. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem majdnem mindenkinek kevesebb lesz a teje délutánra, estefelé,

nekem annyira kevés lett, hogy én tápszerpótlást adtam neki

2010. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. nov. 17. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!