Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor megáll a kislányom és...

Amikor megáll a kislányom és összeszorítja a kezeit meg a fogait és utána megy tovább mintha mi sem történt volna (vagy max. Még nevet is egyet), az mi?

Figyelt kérdés
21 hónapos egyébként de már régóta csinálja naponta 1x-1x. 2 ismerős kislány is csinálja de nem tudjuk miért, hátha Ti igen. :)
2010. nov. 17. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,az én kislányom is csinálja,de én konkrétan tudom hogy csak bohóckodik,mert utána meg mindig csak vigyorog egyet.Szerintem a te kislányod is bohóckodik,de azért várd meg a többi válaszolót is,lehet ők majd mást mondanak.
2010. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pelusos még? Mert ha igen, akkor szerintem ilyenkor pisil.
2010. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen pelusos. Hát lehet, hogy pisil erre nem gondoltunk de néha ijesztő, nem szép mikor ezt csinálja. :/
2010. nov. 17. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem kisfiam van, de nem csinált még ilyet, de nekem meg az jutott az eszembe, hogy nem lehet hogy ilyenkor pukizik egyet? :)
2010. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiszem. Ami még érdekes, hogy fiús anyukák mind azt mondják, hogy nekik ezt nem csinálja. :o
2010. nov. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!