Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babádnak is van kávébarna...

A te babádnak is van kávébarna folt a testén?

Figyelt kérdés

Most olvastam ennek utána és elég rémísztő dolgokat találtam. Nem is írom le, mert nem akarok ijesztgetni senkit.

Szóval a kislányom testén 1 van, ő már 7 éves.

A kisfiam viszont még csak 14 hónapos, és rejta is születése óta van ilyen folt. Nem jött ki több, összesen kettő van neki.

Nyugtassatok meg h ez csak májfolt, vagy ilyesmi!!!

Doktornő sohasem mondott semmit rá.


2010. nov. 17. 22:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyémnek is van 2ő a lábán és az arcán egy pici!Én is olvastam róla és hallottam erről a tv-ben.DE ha nem nő és nem lesz több állítólag nincs gond!Doki semmit nem mond rá.
2010. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ja és elküldenéd a cikket nekem?Köszi.
2010. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányomnak is van a kezén, de még sohasem hallottam, hogy bej lehet vele, ha meg kérlek nekem le írnád, mit olvastál? Mire kell figyelni?

Köszi

2010. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Szia az én fiamnak (8 hós) is van a combján, nem nagyon látszik, de azért észrevehető ha jobban megnézzük. Nem igazán kávébarna, egy-két árnyalattal sötétebb, mint a bőre. Én májfoltnak gondoltam.

Milyen rémisztgetésről lenne szó? Belinkelnéd a cikket amiről írtál?

2010. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
ez egy video.hogy linkeljem be? segítenétek?
2010. nov. 17. 22:24
 6/34 A kérdező kommentje:

Talán így:

[link]


DE FELHÍVOM A FIGYELMETEKET, HOGY CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE, OKÉ???

2010. nov. 17. 22:27
 7/34 anonim ***** válasza:
Miről van szó pontosan? Az én kisfiamnak egy 4x3 cm es anyajegye van.
2010. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz megnéztem.Meg is kérem majd a dokit nézzen rá a foltjára! Az RTL reggelijében volt erről szó pár hónapja amugy!
2010. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Mivel az én kislányom akin van 1 a mellkasán már 7 éves, és a legjobb tanuló, nagyon tündéri,és jó gyerek, nem hinném h a kisfiamnál esetleg valami rosszra kellene gondolnom. Bár tény, h mindkét gyermekemnek ugyanilyen színű foltja van mint a videóban a kislánynak (csak persze 1-2 db) Megrémültem, és bizonyosságot akarok nyerni, h nincs baj. Nem lett több a lányonál sem. Így született, mint akkor itt sokunknak a gyermeke. És a 7 év alatt nem jött újabb.

Remélem a kispasimnál sincs baj.Bár neki az egyik (ami ugyanott van mint a tesónak) elég nagy. Kb mint egy 1 ft-os.

2010. nov. 17. 22:41
 10/34 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak a lábán van egy és az arcán egy picike. Annyit nől ez csak ahogy nől a gyerek sztem.Remélem nálunk sem lesz több!Amúgy okos a kiscsaj:)
2010. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!