Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babádnak is van kávébarna...

A te babádnak is van kávébarna folt a testén?

Figyelt kérdés

Most olvastam ennek utána és elég rémísztő dolgokat találtam. Nem is írom le, mert nem akarok ijesztgetni senkit.

Szóval a kislányom testén 1 van, ő már 7 éves.

A kisfiam viszont még csak 14 hónapos, és rejta is születése óta van ilyen folt. Nem jött ki több, összesen kettő van neki.

Nyugtassatok meg h ez csak májfolt, vagy ilyesmi!!!

Doktornő sohasem mondott semmit rá.


2010. nov. 17. 22:12
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Nekem is volt kávé folt a testemen és ki derűlt hogy a gerincemben lévő daganatra utalt.Megműtöttek és azóta nem tudok járni.
2023. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 ibikebaba válasza:
Sziasztok. Van egy Facebook csoport Nf1 Magyarország a neve. Szeretném ha az érintettek csatlakoznának a csoporthoz hogy minél több információt tudjunk megosztani egymással. Az én kislányom is jelentkeztek sajnos ezek a tünetek.
jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Milyen tunetekrol beszelsz? A majfolt? Nekem szuletesem ota van, es a kisfiamnak is elojott az elso nyaron es azota is van a kezen,laban.
jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 ibikebaba válasza:
Van a bőrén több tejes kávé folt de most jöttek ki pattanás szerü csúnya barna bibircsókok. Is. Több helyen a dereka körül pedig csak a bőre van felduzzadva pattanásnyi helyen. Nagyon érdekes. 2 állandó bibircsókja van a többi mulik el és máshol jön elő. Nagyon érdekes mert csak néha jelentkeznek egyszerre és akkor ijesztő. Bocsánat a bibircsók szóért de csak ezzel tudtam jellemezni.
febr. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!