Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy naotok 5,5hós...

Hogy telik egy naotok 5,5hós babátokkal? Evés, alvás, miket csinál? Hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hajnali 5-6 körül szopi,utána alszik kb fél 8-ig, öltöztetés, aztán 8 körül szopi.

Játék a járókában 9-9:30 tízórai (gyümölcspép), aztán öltözés és megyünk sétálni. Hazaérünk, ált. körömvágás vagy játék, ilyesmi. 12-kor főzelék, utána szopi, alvás (kb 2 óra) 3 körül ébred, egy óra játék a járókában. 4-kor szopi, utána pici játék, majd jön haza apa. Apán lógás kb fél 7-ig-7-ig, majd alvás apa vállán. Fél 8-8 fürdés, fél 9 szopi, utána tejpép és kb 9-kor alvás.

2009. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom 5,5 hónapos.Általában végig alussza az éjszakát.Reggel 3/ 8 -kor kel.Átöltözés után reggeli,tápszeres,most nőtt az étvágya,200 ml.t megeszik,de előfordul hogy bukogat.Utána megy a játszószőnyegre,kis játék,általában 3/ 4 órákat alszik,és 2 órát van fent.

Tízóraira gyümölcs+ tejpép.Most kezdtem a főzit ebédre,uzsi,és vacsi is tápszer.Sokat játszik minden érdekli,pörög-forog oda-vissza ,ülne fel folyton,meg emeli a popóját,néha így kicsit előre tolja magát.Este 9-10 között alszik el.Ha elfogadható az idő kiviszem,de mostanában max 20 perc volt a legtöbb.

Nappal csak kézben alszik el,este viszont egyedül az ágyában,külön szobája van.Foga még nincs.

2009. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A kisfiam még anyatejet kap, egyelőre nincs hozzátáplálás...

és mivel szopizik, 3 óránként kér enni, de azért van napirendje:

7-kor reggeli, aztán 9-9:30-ig játék. Ezután elalszik (az időpont változó), mindig fél órát piehn délelőtt, aztán felkel, jön a masszír, torna, szopi.

Délben lemegyünk sétálni. Általában 1,5-3 órát alszik.

14:00-kor szopi,utána játék, mondókázás, de ha főznöm kell, kiviszem a konyhába és ott beszélgetünk egymással.:)

16:00-16:30 között elalszik, általában 17:00-kor kel,ez is kb. félórás alvás. Ezután, szopi, játék (de már nyugalmasabb felhajtással).

Este 19:30-kor fürdetés, masszír (enyhe), torna (enyhe), szopi.

Kb. 21:00-kor már alszik....


Nekünk így telik a nap.:)

2009. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok....bocs, késő van (nekem legalábbis:), látszik, mennyit elgépeltem..ehh...:)


Szóval 1,5 - 2 órát alszik ebéd után...


...és pihen....

vehh...


:)))

2009. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.

ahogy számolgatom mindenkinek 3-3,5órát alszik napközben babója és az éjszakát átalussza.

hát nekem is ennyit alszik napközben, de hajnali 4re már fenn kuruttyól.nem értem.

:S

2009. jan. 13. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Én úgy csinálom,hogy hajnalban,fél 5 körül megfordítom hasra,és utána jobban alszik,és tovább.Amikor nem fordítottam nekem is 5 kor kelt.Próbáld meg esetleg,hátha neked is beválik,még ébredése előtt megfordítani.
2009. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi

de eleve hason fekszik.

háton nem szeret.próbáltam oldalra fektetni, de mindig a hátára dőlt, akkor meg ugye azért kel fel

:)

tipikus férfiember: semmi se jó

:)

2009. jan. 13. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!