Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idén lesz a karácsonyfa alatt...

Idén lesz a karácsonyfa alatt Nektek is ajandék, vagy csak a babanak/babaknak?

Figyelt kérdés

Nem akarok senki zsebeben turkálni!! Csak kíváncsiság.

Nálunk csak jelképes ajanék lesz pár ezer forint értékben.


2010. nov. 18. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

tavaly nem vettünk senkinek, csak a babának. még a szüleinknek se:(


idén másképp lesz:) magunknak is veszünk(közöset), szülőknek, testvérnek is. és persze a babának:)

2010. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez lesz a 2. Karácsonyunk a kisfiainkkal. Tavaly is vettünk ajándékot mindenkinek. Szenteste anyósom csinálja a vacsorát, neki és a sógoromnak ott adjuk át az ajándékot. Itthon egymást is megajándékozzuk, általában közösen veszünk vmi nagyobb használati tárgyat. De férjem ezen kívűl képes túlzásokba esni, de a kicsiknek én veszem meg az ajándékot. Anyukámék messze laknak, de mikor megyünk, megajándékozzuk őket is (anyát, húgomat és öcsémet) Én lassan elkezdtem vásárolgatni, így nem kell egy összegben kifizetni. Ezt most nem dicsekvésként írtam, és nem is nagy értékű dolgokat veszünk egymásnak, és nem is haszontalan kacatot, csak én fontosnak érzem. Gyerekkoromban sajnos volt olyan hogy nekünk sem tellett ajándékra, csak vmi jelképesre, ezt szeretném most "pótolni". Sajnos én is azt tapasztalom a környezetemben, hogy mindenki kevés pénzből él.
2010. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Majd meglátjuk. Eléggé sza...ul állunk anyagilag. Igaz férjem már vett a számítógépbe valami kütyüt, azt mondta, hogy már nem kér semmit. De azért ha sikerül valami kis aprósággal megakarom lepni.
2010. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért jó, hogy mindenhol jut legalább jelképes ajándékokra pénz :)
2010. nov. 19. 22:21
 15/15 anonim válasza:
Nekünk a karácsonyfa alatt parketta lessz. ;)
2010. dec. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!