Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud a Fisher Price-os...

Mit tud a Fisher Price-os vonat amin a zsiráf, az elefánt és a majom utazik? Szeretik a babák? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van.Legalábbis nemtudom pontosan mire gondolsz.3 kocka van a vonaton amiben van elefánt majom és nemtommi.Arra gondolsz?
2009. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azthiszem, igen. A vonat kéményét kell megnyomni, akkor indul el. Zenél is közben.
2009. máj. 14. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen igen akkor olyanunk van.Nagyon szereti a lányom, ha elindul akkor a kockában forog a majom vagy amit oda raksz, meg gyhelyben is tud zenélni,szóval sztem ari.Mondjuk nemtudom mennyibe kerül mert mi kaptuk.

üdv

2009. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. 9-10 ezer forint az ára.
2009. máj. 14. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa,én megvenném.Bár a lányom 8 hónapos még annyira nem értékeli de elnézegeti aztán dobálni kezni a vonatot:)
2009. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is 8 hónapos lesz nemsokára. Nagyon szereti elkapkodni azokat a játékokat amik maguktól mennek. Van egy katicája amit imád, de már a "halálán" van, annyit dögönyözte. Ezért gondoltam a vonatra. Valami normálisat szeretnék neki, amivel már majd igazán játszani is lehet. Csak egy kicsit drága, azért kérdeztem, hogy mit tud. Szeretnénk a névnapjára megvenni, ha tényleg jó.
2009. máj. 14. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vaterán, lehet hogy féláron megkapod.
2009. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!