Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elindulnátok egy 2,5 hós...

Elindulnátok egy 2,5 hós babával repülőútra?

Figyelt kérdés

Párom külföldön dolgozik és kimennék hozzá később kisfiammal, akkor lesz 2és fél hós. Első baba, kicsit tapasztalatlan vagyok.

Pestre kocsival k.3 óra, maga a repülő út 2,5 óra plusz a várakozás, checkkolás, stb. Durván 10 óra tortúra.

Ti elindulnátok?

Ha igen van esetleg valami jó tanács amire figyeljek?


Köszönöm előre is!

Köszönöm előre is!


2010. nov. 19. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a babád birja persze! Multkor valaki Kanadába készült ilyen picivel!

Irigyellek!, mert a lányommal éppen egy 30 perces utat tudunk megtenni aztán tiszta hizsti nem tudom mi lesz később. 2 éves mult.

2010. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A pici simán alszik a repülőn, a tranzitban, bárhol...


Egy jó tanács:

Emelkedés és süllyedés közben szoktak sírni a picik, mert fáj a fülük a nyomásváltozástól. A felnőtt emberek ilyenkor nyelnek egy nagyot és attól "kipattan" a fülük. A kicsik nem tudják ezt, így érdemes ilyenkor inni adni nekik.


Jó utat! A Pasid biztos örülni fog nektek!

2010. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kislanyom pont 2,5 honapos volt, amikor 9 oras repuloutra mentunk, es teljesen jol birta. Jobban mint en :) Szinte vegig aludt.
2010. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én nem biztos, hogy be merném vállalni, de nyilván gyerekfüggő is.
2010. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szioka!

Szerintem az elso valaszolo rolam beszelt :)))

Azota mar eltellt 1 ev a fiam mar 16 honapos.

Amikor 2 honapos volt haza utaztam vele Magyarorszagra majd 2 es fel honap mulva jottem vissza Kanadaba.

Nagyon jol birta,vegig aludt szinte :) Amit a masodik valaszolo irt azt en is ajanlom a fel es le szallasoknal.

Sokkal konnyebb utazni picivel mint mondjuk egy 2 evessel. Jovo nyaron utazok megint haza par honapra akkor lesz 2 eves a fiam,szerintem nehezebb lesz ez az ut.

Ha barmi kerdesed van,szivesen valaszolok :)

2010. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó marhára irigyellek!:-))) Kanada miatt is meg hogy ilyen picivel tudsz utazni:-)) Jó Neked:-)
2010. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en picim 4 honapso volt amikor egy 3 oras utat repultunk, Nagyon jol birta szinte vegig aludt. Felszallaskor meg leszallaskor cicire raktam a nyomas miatt. A repterre magammal vihettem a babahordozot amibe jol elvolt, meg aludt is felszallasig. Lepcsonel kellett csak leadnom a hordozot amit bedobtam egy nagy nejlonzsakba es onnan ok betettek.Szerintem a babak ilyen apron jol viselik az utazast.
2010. nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Szerintem mi is mindenképp bevállaljuk, kisfiam egyébként is nagyon nyugodt baba. Pocakban már többször megtettük ezt az utat, remélem már majd kinn is tetszeni fog neki.:)

2010. nov. 20. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!