Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Péntektől vasárnapig be...

Péntektől vasárnapig be vagyunk fizetve egy wellness hétvégére Kehidakustányba, a férjem meg az egy éves fiunk. Ti elindulnátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 10:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
persze, csak óvatosan kell vezetni.
2010. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az időjárás miatt aggódsz? Attól függ, milyen messzire kell menni, milyen autóval, téli gumi, stb. Ez sok mindentől függ. Egyábként szerintem igen, télen sem áll meg az élet.
2010. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Hétvégére jó időt mondanak, plusz 3 fokot.
2010. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Budakesziről, Seattal téli gumikkal. Az időjárás miatt aggódom, igen, mert holnapra ugyanolyan időt mondanak, mint ami tegnap volt.
2010. dec. 2. 10:13
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd előre meg az időjárásjelentést, szerintem ha ónos esőt mond el ne induljatok. Mi a Balcsi másik végében lakunk, de kehidára végig innen főúton haladsz, nem tudom merre laktok, erre jók még az utak a tegnapi ónos eső után, ott meg gondolom végig a szállodában lesztek, egyébként jó kis hely :))
2010. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már egyszer elhalasztottunk, mert beteg lett a bébi, most is kis híján ez is gond. Férjem nem nagyon akarja bevállalni, pedig jól vezet - hétvégére sarki szelet mondanak mellesleg. Még ha 3 fok is van, azzal a széllel mínusz 5-nek érezni.
2010. dec. 2. 10:21
 7/19 anonim ***** válasza:
kehidára majdnem végig tudtok menni az m7esen. én elmennék. a fürdő meg klassz, főleg ha közel is laktok hozzá. max. nem sétáltok, hanem pancsoltok:) persze, ha lebetegszik a picúr, az más.
2010. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én mennék. óvatosabban kell vezetni, de már nem olyan kicsi a kisfiatok, mi ennyi idős korába már bármikor bárhova vittük, igaz, mi amúgy is edzettek vagyunk, mert télen-nyáron-hóban-fagyban-esőben, mindig, mindennap lent vagyunk, így egy kis havat meg sem érez a fiúnk.
2010. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én mennék! azt írod van téli gumitok és ahogy a többiek is írták oda nem kis mellékutakon mennétek.
2010. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ovatosan induljatok csak el. Mi meg anyuekhoz megyunk egy oras csak az ut, de itt Zalaban mennenk. Teli gumink van, ferjem majd lassan, ovatosan vezet. Nektek raadasul nem is kell nagyon mellekutakon menni. De jo lesz nektek ott Kehidan!!!!!
2010. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!