Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes kislányom jebb melléné...

9 hetes kislányom jebb mellénél egy duzzadtabb csomó van. Kb mint egy babszem. A másikban nagyon kicsi ez a csomócska vagy mirigy, szinte nem is érezni. Mitől lehet ez? Gyerekorvoshoz vigyem vagy valamilyen szakorvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem mirigy van egy kicsit begyulladva! De véleményem szerint ajánlatos egy út a doktor bácsihoz/nénihez! (gyerekorvoshoz!!)

Remélem minden rendben lesz!


Vigyázzatok magtokra!


ÜDv.: 20 hetes kismami

2009. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, én megmutattam dokinak és azt mondta a hormonjaimtól van. Gondolom szoptatod a babád Te is. Nem lesz gond. 11 hónapos kislány anyukája
2009. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én rohantam vele dokihoz és azt mondta teljesen normális nyugi
2009. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,csak szopizik. Ha tápszeres lenne, akkor nem lenne neki? Csak kíváncsiságból kérdezem, amíg csak tudom, szopiztatom. Remélem minél tovább.

Jó babázást mindenkinek!

2009. jan. 13. 09:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam pontosabban a válaszod. Szóval az én hormonjaimtól van. Akkor értem miért kérdezed, hogy szopizik e.
2009. jan. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!