Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Konakiont anyatejes babának...

Konakiont anyatejes babának meddig kell adni?

Figyelt kérdés
3 ás fél hónapos a fiam,2hetes korában szedett 1dobozzal hetente 1-et,utána nemadtam neki,mert nem mondta se a védőnő se a doki hgy ezt többször is kell adnom,azt hittem csak azzal az 1dobozzal....összesen 2dobozzal szedett be,és tegnap elküldtem a párom,hgy irasson már fel,de nem irt fel,mert azt mondta hogy már nem kell szednie a 3.hónaptól....de máshol olvasom,hogy hozzátáplálásig,vagy 6hónapos korig szedniük kell,most akkor hogy van?Meg mi az hogy nem irja fel ha kérek valamit?Nem gyógyszert,hanem vitamint kértem.Úgyhogy nem irta fel.Kellene még szednie vagy tényleg nem?
2010. nov. 20. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig amíg javarészt anyatejes, adni kell.
2010. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk úgy kellett hogy 1 hetes korában egyet, utána HAVONTA 1 kapszulát.A dobozában is így van.
2010. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg kizárólag anyatejed, addig kell adni neki havi 1 ampullát, kivéve, ha véralvadási problémái voltak újszülött korában és a dokitok másképp nem rendelte. Különben a mi orvosunk se írt újabb doboznyit, amikor az első elfogyott, (azt hiszem 4 ampulla volt benne), pedig a lányom 6 hónapos koráig csak szopizott.
2010. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 hónapig a kapta
2010. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hetesen kapott 1 ampullát, utána havi 1 ampullát adtam neki itthon. Elfogyott a dobozzal, mert most múlt 5 hónapos, rákérdeztem a gyermekorvosra, azt mondta nem kell tovább adni. Mondjuk mi most kezdtük 2 napja az almapüré kóstolgatását. Amúgy anyatejes baba.
2010. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is úgy volt, hogy 1 hetesen 1 ampulla, majd a többit ami a dobozban még maradt, havonta. Ennyi.
2010. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát köszönöm.Nekünk hetente 1-et kellett adni,de már nem ir fel többet,pedig még 4hónapos sincs,és szopizik....
2010. nov. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!