Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig az éjszakát átalvó...

Eddig az éjszakát átalvó babám hirtelen megváltozott! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hós a kisfiam, s eddig ügyesen átaludta az éjszakát ez 10-6-ig tartott, de egy hete, teljesen megváltozott.

Mindent úgy csinálunk ahogy eddig:játék, fürcsi, kaja s alvás.

Most 3,5 óra mulva felkel, nyöszörög cumit kér,de folyton kiköpi de sír utána. Akkor megetetjük s 20-30 percenként felkell , sír, egész reggelig. Olyan mintha nem hagyná valami.

Mit tehetünk mert az hogy már 1 hete kb 4 órát alszunk az fárasztó. Mit lehet tenni hogy visszaáljon az alvásra? Vagy legalább nyugott legyen?

Valaki azt mondta hogy a foga jön, nah de 3 hósan?


2010. nov. 20. 15:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Jah s kiprobáltam magam mellé rakni,elöször "segitett" , vagyis nem sírt csak nyüglödött, de most már az sem. Max hogy annyira elfárad hajnali 5 fele hogy alszik kb másfél órát.

De nappal semmi baja nincs.

2010. nov. 20. 15:07
 2/11 anonim ***** válasza:

A babák változak, ez van.

Üdv a klubban:-)))))

2010. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt tudtam:)

Valaki bővebb választ?

2010. nov. 20. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Valóban jöhet a foga is, van olyan baba akinek már 4 hónaposan kibújik az első. Attól, h te még nem látod jelét ő már érezheti. Ha anyatejes akkor a hasa is fájhat.

Próbálkozhatsz homeóval, chamomilla 15ch napi 3-4 x 5 golyó kevés vízben feloldva. viburcol kúp is jó lehet.

Sok kitartás kell hozzá , az én babám is 4,5 hós koráig este 9 -reggel 7 -ig aludt azóta volt olyan időszak h éjjel óránként kelt, volt h csak 2-3 x, most 10 hósan max 2x kel. Ez a gyerekkel együtt jár, majd egyszer eljön az idő, h ismét alhatunk. Addig is kitartás és aludj napközben , amikor a babád alszik.

2010. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nálunk totál ugyanez volt a helyzet! átaaludta az éjszakát 8 fél9 től reggel 7-8ig, aztán 3hósan vmi lett vele, és kész éjjel 2 óránként kelünk... :S van h sűrűbben is :( most 5 hós, de már nagyon kezdek belefáradni, így ha nem éhes van h apa intézkedik, én meg tudok aludni :) de hát hiába próbáltam én is elég sok mindent, nem kivenni, megsimizni visszatenni, etetni, itatni... semmi nem használt. :( ezvan, már kezdek belenyugodni, h soha többé nem fogok másfél óránál többet aludni :)
2010. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Úristen! NE rémítsetek el,lányok!:)

Nincs olyan akinek visszaállt a babója az alvásra?:D

2010. nov. 20. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:
az én fiam is ezt csinálta, mindenki a fogára fogta. aztán ahogy jött, úgy el is múlt a dolog. most 6 hónapos, és este 9-től reggel 7-ig alszik, foga persze nincs még.
2010. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végre egy pozitiv komment:)
2010. nov. 20. 17:25
 9/11 anonim ***** válasza:

15:07

Lányom 20 hónapos és ébred éjszaka.

2010. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaaaj!! Tényleg üdv a klubban!! Nálunk másfél hónapja ez megy, azóta egy éjszaka volt csak, amit átaludt. nekünk 4 hónaposan kezdődött, két, 5 hónapos kora előtt áttört két foga alul, azóta felül is egy.

Az unokatesóknak nálunk 3 és 3 és fél hónaposan már áttört a foga alul, tehát van iylen.

A másik, hogy az idegrendszere fejlődik, fejleszti a mozgását és ez is felébreszti éjszaka.


Itt egy cikk, meg vigasztaljon, hoyg nem vagy egyedül, meg hogy meg lehet szokni.


[link]

2010. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!