Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék még, hogy végre...

Mit tehetnék még, hogy végre átaludja 10 hónapos kisfiam az éjszakát?

Figyelt kérdés
Sokat felkel éjszaka, van hogy 22-kor felkel és 2-kor alszik vissza. Sokszor a foga bántja, de van, hogy nem látszik rajta, hogy a fájdalom kínozza. Eszik 1-kor egy fél adag tápot, ami szerintem már nagyon nem kellene egy ilyen nagy babának. Most éjszaka a fél adagot is lecsökkentettem, hogy hátha apránként eltudjuk majd hagyni, és kevesellte, rendesen sírt utána. Napközben is állandóan enne, bár az nem érdekelne, nem kövér baba. Nem alszik sokat nappal. Vacsorára már nem tápot adok neki hanem főzeléket, pépet. Délután adok neki citromfű teát. Mégis szörnyűek az éjszakák. Már gyomorideggel fekszem le. Vannak még ötletek?
2011. nov. 9. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Camommilla Vulgaris CH 15-öt 5 golyó evés után 20 perccel és mehet alukálni:)

Nálunk bevált viszont arra figyelj hogy ez homeos szer ezért az első alkalommal a tüneteket felerősíti első alkalommal én adtam neki napközben is és úgy nem volt gond az estinél.Jó fogfájásra is és ez nem gyógyszer nem fog hozzászokni bármeddig adható.

2011. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!