Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljuk a babák...

Hogyan csináljuk a babák alvóhelyét?

Figyelt kérdés
7 hónapos ikreink vannak,és 3 hónapos terhes vagyok.3 kisebb szoba van a házunkba egymás mellett,ebből 2-t berendeztünk az ikreknek,külön,egymás melletti szobában alszanak kezdetek óta.A folyosó másik végén van a mi hálónk,bébiőrző van,bár mindig halljuk amikor sírnak.Most itt a nagy kérdés,hogy a pici a harmadikba kerüljön,vagy hozzánk.Nagyok átalusszák az éjszakát,kivéve,ha jön foguk,és nem tudom,hogy a pici nem ébresztené e fel őket a sírásával.szerintetek??
2010. nov. 20. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A picit is külön raknám. Ha az ikrek fel is ébrednek eleinte a sírásra,hamar megfogják szokni. Nálunk mindhárom gyerek egy szobában volt,de nem zavarták egymást éjszaka.
2010. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöször is gratulálok és le a kalapom előtted, hogy beválalltad!!!

Én is külön tenném a kicsit mindenképpen!

2010. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De hogy raknád külön ha három szoba van?Én az ikreket tettem volna egy szobába, a kicsit meg külön, ha a nagyok már átaluszák az éjjelt.
2010. nov. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah,bocsi azt nem írtam,a 3 mellett van még a mi hálónk.Pontosabban szembe velük.Bocsi.Köszi a válaszokat:)
2010. nov. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!