Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 hete csináljuk a hozzátápl...

1,5 hete csináljuk a hozzátáplálást mikor lehet egy étkezést kiváltani és melyiket? És mi van ha kéri a cicit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem babafüggő, az ő ütemében kell haladni. Nincs olyan, hogy mikor "kell" kiváltani.

Lányomnál úgy volt, hogy mindig tízóraikor kóstoltattam meg vele az újdonságokat.

Amikor már többet evett (nem csak pár kanálkával), akkor először még kérte a cicit evések után, de aztán fokozatosan elhagyta a napközbeni cicizést. Először uzsonna után nem kérte, majd ebéd után, aztán tízórai után. Végül maradt csak az reggeli-esti szopi.

Nálunk ez a folyamat kb. 2-3 hónapig tartott, míg kiváltottuk a nappali étkezéseket.

Figyeltem a lányom reakcióit, és ennek megfelelően haladtunk.

2011. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!