Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyű megbarátkozni a gondola...

Könnyű megbarátkozni a gondolattal ha ellenkező nemű baba van a pocakban, mint amilyet "szeretnénk"?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiúnk, és most nagyon nagyon szeretnénk kislányt. De a fogantatás időpontja szerint valószínűbb a fiú.
2009. jan. 13. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy a neme, csak egészséges legyen.Örüljetek neki teljes szívből.
2009. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is nagyon kislányt szerettem volna. A 12. heti uh után a képet nézve már tudtam, hogy fiú. És onnantól kezdve már büszke voltam, hogy fiam lesz. Ne aggódj, nagyon hamar el fogod tudni fogadni, ha mégsem kislány. Üdv.: Egy 11 hetes kislegény anyukája
2009. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A spermától függ, hogy fiú-e vagy lány, nem a fogantatás időpontjától. Még kiderülhet, hogy mégiscsak lány...

A te gyereked, így is úgy is szeretni fogod, és ez a lényeg.

2009. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Gondolj arra, hogy mások mit meg nem adnának érte, ha teherbe esnének végre, vagy hogy egészséges babát szüljenek.

nekik biztos nem ez lenne a legnagyobb problémájuk.

2009. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, boldog vagyok akárhogy is lesz. Ennek ellenére akarva akaratlanul kislányról ábrándozunk. Tudom, hogy imádni fogom akkor is, ha legényke, de a szívem mélyén lévő vágyamat nem tudom befolyásolni. Ezért érdekelnek a tapasztalatok azoktól, akik hasonlóan voltak ill. vanna. Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 13. 16:11
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Mi is kislányt szerettünk volna,mert a páromnak már van két fia. Aztán amikor kiderült,hogy mégsem az kicsit csalódott voltam,és nem tudtam hogy mondjam meg a páromnak . Ő annyira beleélte magát,hogy hátha lány lesz,hogy amit anyák napjára kaptam virágot,és úgy írta alá " Apától és Kirától". Szép lassan megbarátkozott a gondolattal,de azért a biztonság kedvéért megkérdezte minden uh után,hogy biztos,hogy fiú!? A legényke azóta 15 hetes és oda nem adnám 10 lányért se! :)))
2009. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En a szivem melyen kislanyt szerettem volna,de a 7. heti uh-n mikor eloszor meglattam dobogni a szivetegybol arra gondoltam"Atya Ur Isten,ez fiu!"es a 14.heti uh-n es az azt kovetokon ezta doki meg is erositette.Annak ellenere,h lanyt szerettem volna valami hihetetlen buszkeseg es oriasi orom tort ra h fiam lesz es en azon stresszeltem magam a vegen,h nehogy az ellenkezoje deruljon ki,mikor kibujik.
2009. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok.

Most en vagyok a vilag legboldogabb anyukaja,mert mar holnap lesz 1 honapos a nagy fiam!

2009. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én fiút szerettem volna és elég csalódott voltam, mikor kiderült az UH-n hogy lány. Többször is előjött még bennem, hogy azért kár, hogy nem fiú, de ez egyáltalán nem befolyásolja azt, hogy mennyire imádom. Mert imádom, az nem kérdéses. :) Már lassan 8 hónapos és gyönyörű.

Arra pedig már most készítem magam lelkileg, hogy majd ha eljön a tesó ideje, lehet ő is lány lesz.

Szerintem minél többször gondolsz rá majd fiúként, annál inkább hozzászoksz és nem lesz később ezzel semmi gond. És ne felejtsd, hogy egyik nem-befolyásoló módszer sem 100%-osan biztos. Ráérsz majd az UH után ráhangolódni akár fiú, akár lány lesz.

2009. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én végig a terhesség alatt bele voltam betegedve, hogy fiam lesz és én lányt akartam... amióta megvan, el sem tudnám képzelni, hogy más legyen, mint ő. legkésőbb ha meglesz megbarátkozol a nemével biztosan.
2009. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!