Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha decemberben beadom a...

Ha decemberben beadom a felvételi kérelmet bölcsibe (fehérvár), mennyi esélyem van arra, hogy szeptember közepétől már lesz szabad hely?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem körzetfüggő, nálunk pl. csak jan-tól írathatom be és nov-től menne, én felhívtam őket tel-on, de ez Bp-en van!
2010. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Reménykedem, mert vissza kell mennem dolgozni, és decemberben jön a picur, mindenki azt mondta rögtön adjuk be a jelentkezést. És olvastam más kérdéseknél, fórumoknál, hogy elég kilátástalan, és hosszú várólistások a bölcsik. Magánbölcsi meg iszonyat drága lenne nekünk :S Január-nov. az se semmi..
2010. nov. 21. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia fehérváriak vagyunk. Nekem már megvan a lányom, úgy próbáltuk beiratni (mivel kiderült h nyártól mennem kell vissza) tehát majd egy év volt még addig mikor érdeklődtünk de már csak 46.ikak lettünk...szóval annyian kell lemondják előttünk...hát tudod ennek az esélye gondolom semmi..

de ha van protekciód minden könnyebb. Ismerek egy házaspárt akiknél rendőr a férj és érdekes mód hipp hopp lett helye a lányának...én meg fizethetem majd a magánbölcsit..hurrá.:(

2010. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jesszus, ez most komoly?! Hihetetlen... Fúú hát kicsit felháborít, én még "friss" fehérvári vagyok, nem,hogy kapcsolatom, de ismerősök sem lesznek nagyon, nah akkor most mivan ilyenkor?! MEg amugy sem szeretem, hogy manapság mindig csak a valakinek a valakije jár jól :S
2010. nov. 21. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nulla.

Decemberben született a kisfiam, márciusba bementem az Ősz utcai bölcsödébe, és 2012 augusztusra beírattam. A vezető azt mondta, hogy MÉG IDŐBEN vagyok, nem mi vagyunk az elsők a listán.

Felháborító, hogy ennyire nincs bölcsödei hely egy ekkora városban.

2010. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!