Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsődei felvételi kérelemhez...

Bölcsődei felvételi kérelemhez milyen dokumentumokat kell csatolni? Újpesten jelentkeznénk.

Figyelt kérdés

Többnyire olyanok válaszát várom, akik már jelentkeztek vagy bölcsődébe jár a gyerekük.

Csak a férjem dolgozik, én pedig OKJ-s tanfolyamra járnék, ahol heti 5-6 napot napi 8,5 órában lennék távol. Mivel férjem 9-22-ig dolgozik, így nem megoldott a gyermek felügyelete.

Jelenleg 6,5 hónapos és vagy márciustól vagy szeptembertől szeretnénk, ha járna.


2011. aug. 12. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Jövő március vagy szeptember? Ki lesz írva, hogy mikor van a bölcsödei jelentkezés, általában május körül. Munkáltatói igazolást kérnek -ha nem dolgozol, akkor neked iskolalátogatási kell- a gyerek oltási könyve, lakcímkártya.
2011. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jövő szeptember, de a honalpjukon úgy van, hogy jövőhéten lehet telefonon jelentkezni, csak sajna jővő szeptemberre úgy tudom, én meg jobban szerettem volna előbb, úgy február vagy március. De szeptember is megteszi.

S mi van olyankor, ha iskolalátogatásit nem tudok vinni, mivel addig míg nem biztos a gyerek felügyelete, hiába jelentkezek. Már egyszer visszamondtam, még egyszer nem szeretném, mert harmadjára már nem biztos, hogy bekerülnék.

Ez a tanfolyam úgy van, hogy ha felhívom őket, lediktálom az adataimat, s amint vége az előző tanfolyamnak, akkor értesítenek, hogy pár hét múlva indulna.

Szóval iskolalátogatásit így nem biztos, hogy kapok.

Ezt leírom a kérelembe, hogyan járnék.

Így elfogadják?

2011. aug. 12. 19:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyis jövőhét után aug. 22.-étől lehet jelentkezni, s szeptemberben hívnak be.
2011. aug. 12. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nem veszíthetsz semmit, de nem sok esélyt látok...
2011. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!