Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az alakom?...

Nagyon rossz az alakom? Nagyon ducinak érzem magam. Milyen sport lenne szerintetek nekem való? .

Figyelt kérdés

Mindig is ilyen alakom volt, mikor kisebb voltam akkor is. Talán örökölhettem, de nagyon zavar. Nagyon rosszul nézek ki? Milyen sporttal tudnám formálni az alakomat? 14/L


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 26. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
semmi baj nincs veled.
2011. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
az alakoddal nem lenne semmi baj, csak sportolni kéne, mert van egy kis hájad a derekad/hasad körül. aerobik, futás biztos segítene.
2011. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagy duci.Igazi nőcis alakod van :)

A sport azonban nem árt senkinek sem. Nekem a biciklizés nagyon jót tett,csudiszép lábaim lettek tőle. Meg aztán van itthon pár tornázós dvd,azokra is szoktam időnként ugrálni.Ezek általában mind az alakformálásra mennek rá. Próbálj ki egyet,de te még sokat fogsz változni az évek folyamán.

2011. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem vagy kövér.Sportolj,táncolj,fuss.Nekem ezek jöttek be.Tornázz hogy formásabb legyél:)
2011. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Löttyedt vagy, de nem duci :). Kezdj el sportolni, és júliusra még megváltozhatsz! Szerintem fuss.
2011. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Menjél vmi küzdősportra. Nálunk tudod milyen jó csajok vannak? :D
2011. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó a testfelépítésed, csak nem feszes :) Teljes rendben van, csak sportolj valamit vagy tornázz :) Hogy ne legyen löttyedt :)
2011. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a baj, hogy plötyi vagy. Lóg rajtad minden, amin csak a sport segít. Szóval ha változtatni szeretnél kezdj el futni/ aerobikozni, vagy ami tetszik.
2011. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

nem vagy ducii:)

Szerintem pont jó vagy és még nyúlhatsz is egy kicsit:)

Én is kb. ilyen vagyok..sőt..még szerintem van rajtam felesleg is:D Sportolj valamit.Táncolj..,legyél kint a szabadban sokat:)

2011. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Sztem sincs alapjáraton az alakoddal semmi baj, bár az tényleg látszik, hogy nem sportolsz. Próbálj ki olyan gyakorlatokat, amik megdolgoztatják a hasizmaid.
2011. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!