Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen nap volt sport illetve...

Milyen nap volt sport illetve étel szempontjából? Ne kíméljetek ha rossz.

Figyelt kérdés

Reggel 40 percet bicikliztem éhgyomorra utána elmentem futni szintén 40 percet mivel úgy hallottam reggel jobb ,mert akkor már a meglévő zsírraktárhoz nyúl a szervezet nem az aznap elfogyasztothoz(persze lehet tévedek nyugodtan javítsatok ki ha nem jól tudom)

Reggelire megettem: 2 graham kenyeret 3 csirkemellsonkát rá kígyóuborka meg paradicsomot

Tízórai:egy mandarin

Ebéd:párolt zöldbab,kukorica csirkemellsonkával a tetején sajttal(ma olvastam utána ,hogy a kukorica nem túl jó ezt eddig nem gondoltam volna szóval lehet kicsit buktam :S )

Uzsira:1 túrórudi 1 marék mogyoró

Vacsira:natúr joghurtot csirkemellsonkát paradicsomot tervezek

Várom az építő jellegű kritikákat(nem szeretnék koplalni és a családi orvos oldal szerint nekem 1kg/hét fogyáshoz napi 1200 kcal-t kell megennem)Nem vagyok túlsúlyos csak esztétikai szempontból diétázom.


2010. márc. 28. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:
168 cm/ 51 kg vagyok elfelejtettem odaírni az anyagcserém meg ma szuper jó :)
2010. márc. 28. 17:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Remek. Viszont nem szar éhgyomorra csinálni azt reggel? Szerintem az az egészséges, ha nem, vár az ember sokat a reggelivel. Bár az meg zavaró ha tele van a gyomrod és rázkódik edzés közben. Szal nemtom.

Az meg hogy a kukorica nem jó szerintem egy baromság. Már eleve szerintem az baromság, hogy némely ételre ráfogják hogy hízlal. Minden étel hízlal ha nem dolgozzák le, szerintem erről ennyit.

2010. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát tudod az akaraterő miatt nem olyan rossz.Eleinte kicsit éhes vagyok mikor felkelek és tudom csak maximum másfél óra múlva ehetek de a közepén már belejövök és nem is vagyok éhes :) Köszi ,hogy válaszoltál!
2010. márc. 28. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!