Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A paradicsom mivel jön ki a...

A paradicsom mivel jön ki a babaruhából?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Még frissen kend be mosószappannal, majd normál programon, a szokott mosóporral mosd ki!
2010. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez sajna nem vált be!
2010. nov. 22. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már beleszáradt és mosás után is benne maradt, akkor már csak a Floraszept vagy a Domestos fogja kihozni szerintem. Én legalább is ezt tapasztaltam. Ha még frissen bedörzsölöm Vanish szappannal és állni hagyom kb. 20 percet, utána szépen ki tudom belőle dörzsölni, viszont ha már benne maradt, akkor a foltra öntök közvetlenül Floraszeptet, várok vagy 2 percet, dörzsölöm és öblítem. Ez mindent kivitt eddig nekem. Persze csak világos színű ruháknál tudom használni.

2010. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Vanish jött be, mosás előtt kimosom vele ami foltos, majd kimosom gépben és tiszta lesz. Ezt színes ruháknál is lehet használni!
2010. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a fehérrekre clorox-ot használok,szép fehérrek lesznem a ruhák tőle! A szívesekre nekem is a Vanish vált be!
2010. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. nov. 23. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!