Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm anyatejes, egy hete...

Babóm anyatejes, egy hete kezdtem neki adni almalevet, azóta napi 2-3szor is van széklete. Előtte alig volt. Lehet, hogy ezért és ugye ez nem gond?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, főleg ha nem híg vagy túl kemény a széklet. A kislányomnak is mindennap van legalább 2x de 1x biztos. De mi már sok mindent eszünk minden délelőtt pépeset kap.
2010. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valamikor híg valamikor kicsit kemény ez gond?
2010. nov. 22. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondnak az sem gond. Minden gyereknél más. Nálunk pl mikor újat vezettem be neki akkor mindig kicsit meghajtotta, nem folyt csak hígabb volt. Vannak olyan gyümölcsök és zöldségek ami fogják és olyanok amik lazítják a székletet, nem kell meg ijedni tőle. Baj akkor van ha véres a széklet mert mondjuk akkor allergiás arra amit etettél vele, de remélhetőleg erre nem kerül majd sor.
2010. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb egy hete adom neki,de nem volt véres a széklet,ah allergiás lenne már az lett volna nem?
2010. nov. 22. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
óóó persze lassan már adhatod neki a következő fajtát nyugi ha allergiás lesz az nem az almától lesz. Nem megijeszteni akartalak azt csak azért írtam hogy lehet olyan is... Szerencsére nekünk se volt még soha én is csak olvastam és nekem is írták már a kérdéseimre párszor.
2010. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem:)
2010. nov. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!