Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van gyermekednek játszófészke?...

Van gyermekednek játszófészke? szereti? Meddig lehet használni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 22. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Bakker, erről is lemaradtunk...

Két gyerekem nőt fel ilyen nélkül, azt hiszem nem nem veszítettek sokat, mert így is elég értelmesek.


Ha engem kérdezel, felesleges pénzkidobás (akkor már inkább pihenőszék, hinta.)

2010. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is hülyeség...hinta inkább
2010. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miket nem találnak ki:-) És ennyi pénzért? Mi már kinőttük volna amúgy is, de nem vennék...

Játszószőnyegünk volt, azon is a felette lógó játékok érdekelték, nem ami alatta van:-)

Most 17 hónapos és fészeknek van neki a pelenkázó mögötti kis bunker:-D Oda szeret bebújni:))

2010. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hintánk van, pihenőszékünk van....

semmiben nem szeret lenni csak kézben... játszószőnyeg is van, de ezek szerint nem érdekes neki :(


mivel szinte indig kézbe akar lenni nem tudom lerakni, így gyengék a kis izmai, ezért most drasztikusnak kell lennem, gondoltam egy ilyen kis fészekben szívesebben lenne...


én csak a gyerekeimért élek ami nekik jó lehet azért nem sajnálok semmit....

2010. nov. 22. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van, szereti; de a másik játszószőnyegét is, amiből nem lehet "ketrecet" csinálni :) amúgy azt nem tudom, valahol csak van vmi ajánlott kor vmi leírásban, vagy a bolttól megkérdezni, h hány cm, ha neten rendelitek.

2010. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen idős a babád?
2010. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ha mindig kézben szeret lenni, szerintem akkor ez sem jönne be neki. Megértelek, hogy nem cipelheted mindig az ő saját érdekében, és le akarod tenni. Szerintem egy sima pléd is megteszi, csak legyen körülötte pár érdekes dolog (nem is muszáj játék, sokszor egyéb tárgyak jobban lekötik(pl. üres vizespalackban pár szem bab, amivel zöröghet). Persze életkorától függ. A másik, legyél mellette akkor is (szép lassan persze mindig több ideig maga is elnézelődhet), mondókázz, énekelj neki, szórakoztasd, mutogass neki valami érdekeset.

Szerintem te jobban fogod érdekelni, mint bármilyen hiper-szuper játék.

Sok sikert hozzá!!!

2010. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!