Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabáknál hogyan történik a...

Kisbabáknál hogyan történik a vérvétel? Honnan és mennyit vesznek?

Figyelt kérdés
Ha esetleg írna Tatabányai anyuka, érdekelne, hogy hol veszik le? Ugye nem ott ahol nekünk felnőtteknek?
2009. jan. 13. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Hogy nálatok helyileg hol veszik azt nem tudom.

Mennyi idős a baba?

A kicsilányunk kb. 5 hós lehetett amikor vettek tőle, a fejéből vették, mert nem merték a vénát szúrni, bár nézegették-nézegették, de nem mert oda szúrni a csaj.

Be sem mehettem vele..:( Hát sírt szegénykém, de hamar megnyugodott.

2009. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: a karjából nem mertek venni, ezért a fejvénát szúrták.
2009. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak a fejéből is vettek. Az egyiket végig is néztem...iszonyú volt.
2009. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vele voltam végig 2hós korában vettek a fején lévő vénábol. Csak kicsi sirás volt, de a doki nagyon ügyesen csinálta.
2009. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem mikkor megszületett a kicsi nagyon besárgult,és 6 napon keresztül érből vettek neki vért.Szegénykémnek volt úgy hogy 4-5 alkalommal kelett szúrni mire vénát talált,kicsinkómnak egy lilák voltak a kis kezei.Most olvastam a többi választ és anyukák írták hogy a fejből vettek vért a bábájuknak,nemtudom akkor nekem miért kínozták meg annyirra a babómat.Ezek az orvosok!!!
2009. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 4 hós körül volt a babám, amikor vérvételre kellett mennünk, mert azt gyanította a doki, hogy vérszegény. Neki a karjából vettek a bp-i Heim Pál Gyermekkórházban. Az ölemben ült/feküdt egy perc volt az egész és meg sem mukkant, csak nézett érdeklődve, pedig amúgy nagyon ki tudja ereszteni a hangját ha valami kellemetlen neki.
2009. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5 hónapos a kislány
2009. jan. 13. 22:12
 8/8 anonim válasza:
az en kislanyom 7 honapos ma vettek vert tole, iszonyu volt, elore a kezecskejebol vettek vert sikerult is, majd a nover elbenazta es mikor huzta ki elontote az osszes vert, en majdnem elajultam, utanna kikuldtek es a fejecskejebol vettek masodjara...szoval no komment...egyebkent a korhazba vettek le a vert a gyerekosztalyon.
2013. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!