Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kórházba kerül gyermekem...

Ha kórházba kerül gyermekem vérvétel ill. vizit idejére kiküldhetnek a szobából?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A vizitnél semmi keresnivalója nincs ott idegennek az az orvosok nővérek egymás közti munkája.De mit akarsz a vérvételnál is? Leellenőrzöd?
2011. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az első válaszolót. Nyilvánvaló, hogy a vérvételnél ott vagyok a gyerekem mellett, főleg, hogy ez a kérdés a baba kategóriába van kiírva. De én abban sem találok semmi kivetnivalót, hogy vizit idejére is bent legyen a szülő, gondolom van erre valami protokoll a kórházakban gyerekekre vonatkozóan.
2011. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vizit idején kérik hogy szülő ne tartózkodjon a szobában, sőt látogató az osztályon. ha mégis van ahol kiküldenek. mondjuk a PIC-en nem lehettünk bent, de mikor 7 hetesen a lányom megint kórházban volt, nem is merült fel hogy ne legyünk bent vizitnél. vérvételnél elvitték őt. Bevallom ez nekem is jobb volt, mert tuti nem hagytam volna hogy vért vegyenek egy pár hetes babától. s a nővéreknek is könnyebb dolguk volt hiszen együtt hamarabb letudták a vért venni.persze felajánlották hogy menjek én is, de mondták jobb ha inkább ők leveszik.
2011. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Igaza van a 3. válaszolónak, akkor inkább úgy mondom, hogy a 14 hónaposomat már nem hagynám, hogy elvigyék és úgy vegyenek vért tőle. Más volt a helyzet amikor született, akkor ide-oda vitték a kórházban nélkülem/nélkülünk.

2011. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tatabányán voltunk a PIC-en és utána is kórházba, mindkétszer ott lehettem vele vizitnél, a PIC-en vizsgálatoknál nem, de utána mikor benn voltunk igen. Most Győrbe kell befeküdnünk és már vérvételnél is kizavartak és a házirend szerint vizitnél se lehetek benn. Én úgy vélem, hogy jogom lenne bemenni vele érvételre is (szerettem volna megnyugtatni) és jogom van ott lenni a viziten is. Nem hiszem, hogy 5 hónapos babám tudna már válaszolni arra, hogy is van.
2011. okt. 28. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
6hónapos volt a lányom, mikor a Madarászba kellett befeküdnie. Végig minden vizsgálaton vele voltam, én vittem. A vérvételnél az én ölemben ült. A viziteknél jelen voltam, tőlem kérdezték, hogy telt az éjszakája, mennyi pisi pelenkája volt...stb. Kórháza válogatja.
2011. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden vizitnél ott voltam! A látogatót kiküldték..az rendben. Vérvételnél 3 emberrel se tudtak volna kipakolni.
2011. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miskolcon a megyei kórházba(PIC) feküdtem az akkor 2hónapos fiammal,és kizavartak vizitnél,egy anyuka össze is veszett nagyon a dokinővel(vén,senkiházi...a dolgozók is megmondták),már rendőrt akart hivni a DOKI,mert az anya bent akart maradni a gyerekével mert a rácsos ágyból majdnem kiesett,ha nincs ott,kiesik....na a lényeg,hogy 2kórterem volt,benne 4 gyerek+szülők,közte volt egy előtér,ott voltak ELVILEG az ápolónők,és senki nem lehetett bent még vizit volt,de hiába végzett az egyik kórteremmel,akkor sem lehetett bemenni,csak ha mindkettővel végzett.Félórát volt bent,üvöltött majdnem mindegyik gyerek,(a kisebbek,mert volt 4-5éves is)pláne az enyém,2hónapos volt,és csórikám már fulldoklott,vörösödött a feje,és én tudom mi van ilyenkor,nem kap levegőt,egy jó nagyot az arcába kell fújnom,és akkor újból vesz levegőt.Senkinek nem kivánom mikor ezt először átéltem még itthon,és mondtam is hogy ne hagyják már sirni,mert ő ilyen,és le se szarták,csak röhögtek,fogtam magam,és berohantam mikor láttam,hogy úgy üvölt szegény,hogy már vörösödött megint a feje,és nem vett levegőt...ott bőgtem vele,nagyon összevesztem a dokival...mindennap ez volt,a picik bent üvöltöttek,az anyukák kint sirtak....ja,és az ablakhoz sem lehetett menni,a függönyöket is behúzták hogy ne is lássuk őket....egy hetet voltunk bent,de senkinek nem kivánom azt amit ott átéltünk,ha visszagondolok,még most is elkap a sirás....remélem máshol azért emberségesebbek mint itt..ja és vérvételnél sem lehettem vele,elvitték.Bocsi ha hosszú voltam,csak a kérdést olvasva megint előtörtek belőlem ezek a dolgok..
2011. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Hát kb. én is így éreztem most a vérvételnél. Mondta a nővér, hogy így nekik könnyebb, meg anyukának nem kell mindent látni. Csak kár, hogy a fiamnak nem ez volt a jobb. Már nagyon bánom, hogy nem erösködtem jobban. Mindenesetre jövőhéten ha megyünk az egynapos műtétre biztos, hogy nem fogom magam hagyni. Iszonyat volt hallani, ahogy sír a gyermekem, mikor visszahozták egész potyogtak a könnyei meg hüppögött. De látom van ahol még rosszabb a helyzet, sajnos. Hát ez a magyar bababarát eü:-(

2011. okt. 28. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiamat Zalaegerszegen műtötték sérvvel, amikor nagyvizit volt, az anyukákat nemhogy a kórteremból, de még az osztályról is kizavarták, ott dekkoltunk a lift előtt.
2011. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!