Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki adott már gesztenyét...

Aki adott már gesztenyét babájának, az hogy készítette el?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam, úgy tudom az adható. Mostanában kezdtünk kóstolgatni, és érdekelne, hogy aki már csinált az hogy készítette el. Mivel? Krumplival, vagy inkább almával? Még nem adnék neki, csak érdeklődök. Előre is köszönöm!
2010. nov. 23. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
mi már ettünk 5 hós múlt a babám. én úgy csinálétam h meghámoztam (ha 4 felé vágod nagyon egyszerű), és krumplival, almával ugyanúgy összefőztem, meg tökkel...szóvak amit amúgy is adok a babának abba főztem bele.
2010. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike :) mi még csak leveket kóstolgattunk, alma, répa és alma-répa együtt :) most megpróbálom ezek pépes verzióját, aztán gondoltam a krumplit, és utána a gesztenyét bevezetni. Nagyon köszi!!!!
2010. nov. 23. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
én forró vízbe dobtam héjastul, 1 órát főztem, majd lefejtettem a héját, és sütőtökkel adtam neki. Imádta. De lehet bármivel, krumplival, husival is adni.
2010. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Almával, csirkehusival. Mondjuk én vettem a Sparban natur gesztenyét, mirelitet, ez le is van darálva. Kevesebb idő alatt kész a hami.
2010. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!