Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az előírtaknál/javasoltakná...

Ha az előírtaknál/javasoltaknál előbb vezetnek be a baba étrendjébe bizonyos ételeket, akkor mi történik? Pl ha a joghurtot kapja már 7 hónaposan, akkor később allergiás lehet?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki kritizálni kezdene: eszemben sincs elsietni bármit is!
2010. nov. 23. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
igen, nem kell feltétlenül akkor kijönnie az allergiának, előjöhet 20 éves korában is
2010. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előjöhet akár 10 év múlva, de akkor már úgysem tudják megállapítani, hogy biztosan azért, mert 1 hónappal előbb kapott joghurtot, és közel sem biztos, hogy éppen ezért lett allergiás.

Én annyira nem ragaszkodom ezen dolgok naptári pontosságú betartásához, normális keretek közt szerintem lehet hamarabb vagy épp később adni dolgokat. Nem egyformák a gyerekek sem, ezért szerintem nem is lehet általánosítani.

2010. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag bármikor előjöhet az allergia. Amúgy joghurtot már ehet 7 hónaposan.
2010. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!