Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimentek sétálni ma ónos eső...

Kimentek sétálni ma ónos eső után ebben a csúszós időben? MI ebéd után szoktunk de most tanácstalan vagyok, kinézek az ablakon és mindenki tyúklépésben halad.

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem megyek ki, a gyerekkel meg pláne. A mi környékünkön még nem is sózták, rettenetesen balesetveszélyes.
2009. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A hideg ellen védeni tudod magatokat, a babó kocsiban van, ő nem nagyon tudja összetörni magát, de te...

Szerintem ha tudod csak erkélyre menj ki a picivel levegőzni...

ma hagyd ki...

2009. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

sztem ma ne menjetek sétálni...nagyon csúszik minden...ha van erkélyetek, teraszotok, esetleg menjetek oda levegőzni. Veszélyes lenne kimenni babakocsival. Kész korcsolyapálya van ott kinn. Mi is a teraszt választjukű

7 hós anyuka

2009. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merek ma, félek, hogy eltaknyolnék. Mára marad az erkély...
2009. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi kénytelenek voltunk kimenni, mert tanácsadásra mentünk. A babám 3 hetes. Biztos a csizmán múlt, de én egyetlenegyszer sem csúsztam meg, és a baba nagyon jót aludt a kocsiban, oda és vissza úton is. Pedig itt élek a Dunántúlon, nagyon veszélyesnek láttam ablakból, de szerencsére megúsztuk:D
2009. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én is kihagytam,pedig akkor sokkal nyugodtabb
2009. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A postaládáig csúszkáltam ki eddig.nekem is nyugodtabb ha kimegyünk,de ma max csak az erkélyen osztozunk a kutyikkal kicsit.Szerintem ne sétáljatok ma!
2009. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk süt a nap és nem csúszik. Mi megyünk. /Kecskemét/
2009. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttünk be egy másfél órás sétáról. Szép lassan mentünk és a babakocsiban is tudtam kapaszkodni. Nem volt semmi baj, nagyon élveeztük a sétát.
2009. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!