Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja furán viselkedik a...

Pár napja furán viselkedik a 6 hetes fiam. Ti hisztek benne, hogy ők még fogékonyabbak a szellem világra?

Figyelt kérdés
Sokszor miközben beszélek hozzá, észreveszem, hogy egy darabig figyel engem, majd felnéz, izgatott lesz, és vigyorog ezerrel, majd mintha valamit, vagy valakit követne a szemével, sokszor, mikor az ölemben van, teljesen hátracsavarja a fejét, és próbál beszélni, erőlködik, mosolyog. Hisztek benne? Néha elég ijesztő, mert tényleg olyan, mintha lenne ott valaki, mert nem csak egy pontra mered.
2009. jan. 14. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! én a szkeptikusak táborába tartozom :)

ugyanezt csinálja az én kisfiam is, de én inkább ezt hangoknak, fényeknek, no és pociban zajló folyamatoknak tulajdonítom. pl. fene nagy kedve kerekedik, ha egy buborékocska végre odébb vándorol a hasában, ami odáig zavarta. és mindeközben általában felfelé néz, iszonyatosan koncentrál. de tetszett neki a falióra hangja is! csak épp ma már meg is találja a hang forrását.

ennek ellenére nem tartom butaságnak azt sem, ha valaki hisz a szellemes-verzióban. erre úgysem tudjuk meg a tuti választ :)

2009. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne.Az én kisfiam is ezt csinálja,nem mindig,de előfordul.A párom anyukája (már régebben)meghalt,és sztem őt látja. NE RÖHÖGJETEK KI.Először akkor csinálta,amikor kint voltunk a temetőben,és este fürdettük.Hiába beszéltünk hozzá,nem is figyelt ránk.És mivel már 4 hónapja uott fürdetjük,nem az újdonság ereje hatott rá.Nevetett,dumált,és mereven nézett.Én úgy betojtam,h a törölközővel elkezdtem arra hadonászni-párom derültségére-erre a gyerek másfelé nézett,és folytatta.Pár perc múlva,mintha "vissza rendeződött"volna a terep,az előző hely felé dumált.De a páromat is megrémisztette már egy este,mert ahogy a kezében volt folyamatosan közvetlen a feje fölé nézett,és dumált,nevetett,bármit csinált is vele.Állítólag ők még nyitottak a szellemvilágra ezért sok mindent látnak.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is gondoltam, hogy talán valami árnyék, vagy szines valami elvonja a figyelmét, de mögöttem csak a fal volt. A nagyapám akkor halt meg, mikor félidős terhes voltam, és ő már nagyon várta az unokáját, ha lát valakit, akkor az csak ő lehet. Persze a családom körberöhög, én meg nem tudom mit higgyek.
2009. jan. 14. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos a kisfiam, ugyanezt műveli :) szerintem is "valaki" mással beszélget ilyenkor, mert egy idő után mikor hozzászólok, látszik hogy teljesen kizökkentem őt valamiből. Mintha nem is itt lett volna előtte. Legtöbbször evés után az ölemben beszélget a 'barátaival' és persze este, mikor már sötét van és Apa még nincs itthon, és Anya meg összetojja magát félelmében.. :))
2009. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2.vál.vagyok.Először az én párom se nagyon akarta elhinni,de amikor kettesben voltak,és ezt csinálta,úgy beparázott,h feljött vele hozzám a hálóba.Na,azóta ő sem vigyorog kajánul.Úgy hallottam,ez a 3.szem miatt van,mert az még nyitva van náluk.Pár évesen becsukódik.Akinél nem,azokból lesznek a látók.
2009. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék ebben hinni, rohadtul félek amikor ilyeneken agyalok, de babám a kórházban csinált hasonlókat az egyik szűrővizsgálat előtt. A KÓRHÁZBAN
2009. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is csinálta, vigyor, kacaj, duma stb..

Aztán egyszer olyan volt mintha megilyesztette volna a kis buksija felett valami, 3szor egymás után, és azóta megszűnt. most 5 hónapos

Szerintem is biztos, hogy "angyalkák"-at látnak.

2009. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érdekes olvasni, hogy mennyien hiszünk benne, azt hiszem azt fogjátok mondani, hogy bolond vagyok:)
2009. jan. 14. 18:36
 9/9 Mackó3 válasza:
mindkét fiam ezt csinálta picin :)
2013. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!