Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játszótéren ahová jártok...

Játszótéren ahová jártok milyen a közösségi szellem?

Figyelt kérdés
Mindenki beszélget mindenkivel? Van aki kilóg a sorból? Apukák járnak?
2011. okt. 2. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek "bandázni".Akkor megyünk,ha üres.
2011. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel mi falun lakunk, így nem lehet elkerülni az ismerősöket. Én általában pár szót váltok azokkal, akikkel közelebbi az ismeretségem, a többiekkel köszönünk. Vannak külön "bandák", akik együtt jönnek. Legtöbbször egyébként is lefoglal a kislányom.
2011. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi zárt játszótérre jártunk(most már bölcsis 3 hete) délelőttönként.Ott kialakult egy nagyon jó kis banda,5-6 gyerek volt a kemény mag+voltak új ismerősök is mindig,akik még nem voltak annyira közeliek.nagyon jól elbeszélgettünk, a gyerekek tök jól eljátszottak.van pár apuka is,az egyik kisfiút hol apuka,hol anyuka hozta,de apuka is beletartozott a bandába,sőt a gyerekek úgy mentek utána,mint a kiskutyák,imádták.

és nem beszélget mindenki mindenkivel,kialakult csapatok vannak általában.vannak akik nem akarnak barátkozni,vannak akiket meg mi nem akartunk,hogy beálljon közénk.ugyanis nagyon agresszív a gyereke,és ő csak ül a padon,olvasgat,vagy kimegy cigizni,és nem figyeli,nem szól rá,ha fellök vagy megüt egy gyereket.az a gyerek a mumus a játszin,és erről az anyja tehet

2011. okt. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon jó a közösség a játszótéren. Most hogy ovi/bölcsi van, délelőtt 3-4 anyuka+gyerek jár le, de délután több mint 10.

Persze mindenkinek van "legjobb barátnője", de azért mindenki beszélget mindenkivel.

Én egyáltalán nem panaszkodom, tényleg nagyon szuper itt lejárni a játszótérre. Normális gyerekek normális anyukákkal és apukákkal.


3 családdal akkor is összejárunk, ha rossz az idő, olyankor egymás otthonában találkozunk. Számíthatunk egymásra, pl ha beteg a gyerkőc, bevásárolunk egymásnak, vagy ilyesmi. Mind itt lakunk egy kupacban, segítség nélkül, jó hogy vagyunk egymásnak.

Egyébként Bp külváros lakótelep.

2011. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bereczk Jénos válasza:

Én mint apuka vettem részt a csatában, két gyerekem 'segítségével'!!!!

azért írtam csatát, mert míg én olvastam, három anyuka "NEVELTE(?) fiát,

Pistike ne szaladgálj, Sanyika gyere ide, ne rosszalkodj, Bandika már megint rossz vagy, látod a többiek szépen játszanak, vigyázz a ruhádra, stb!!!

Én is tartottam eligazítást, mert megkérdezték; "ebben a ruhában csúszdázhatunk?" Persze, anyátok meddig fog szidni, ha összekoszolod?

-Tíz percig! És most meddig játszhatsz? Egy óráig, megértették!!!!

Aztán megszóltak, hogy nem figyelek a gyerekekre!!!

Felülkerekedett bennem a SZÜLŐ, magam elé rendeltem a két gyereket, letörtem egy kis faágat, előkészítettem a NEVELÉSHEZ, mind a kettőnek a lábára ütöttem, ehhez tartsátok magatokat, majd megjegyezték, nem is fájt!

Felvetődött, miért vertem meg a gyerekeket? Gyertek ide, megkérdeztem, Te miért kaptál ki? Mert meglöktem a kislányt, és Te? Mert elé mentem a csúszdán! Mehettek tovább játszani!

Én csak a szülő vagyok, nekem az a dolgom hogyha rosszalkodnak, rendre utasítsam Őket!!!! Mind a kettő az én gyerekem? Igen, meg az anyjuk is!!!!

Elérkezett az idő, megyünk haza, intek a gyerekek futnak, az anyukák már fél órája noszogatják fiaikat, hogy induljanak haza!!!!!

ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!