Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy vannak...

Miért van az hogy vannak olyan babák, akiknek mindent megtesszünk és nem hagyjuk sírni, és még is nyügös? Nem értem miért nem mosolygosabb. Eddig nyugi volt és mosolygós csak jött a fogzás.

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy viszakapjam mosolygos kisfiam? Van hogy semmi nem jó neki csak kézben.
2009. jan. 14. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ilyen korszak. Szegény biztos nagyon fájhat neki.

Ezért nincsenek emlékeink két éves korunkig:-)

Viszont van mamánk aki vigasztalt:-)

Sajnos ilyenkor túlélésre játszik az ember.

Kitartás!

2009. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberben is van, akit jobban megvisel a fájdalom, a rossz közérzet. Sőt. Szinte mindenki nyűgös, ha nem jó a közérzete, csak ki milyen módon nyilvánítja ki. Egy pici baba még nem tudja, hogy a fogzással járó fájdalom és közérzet idővel elmúlik, csak azt érzi, hogy MOST nincs olyan jól, és ezért sokkal több szeretetre, babusgatásra vágyik. Nem tud arra gondolni még, hogy pár nap és kijön az a fogacska. Az én kisfiam is sokat nyűgös. Egyszerűen vannak ilyen típusú babák. Annyit tudok tenni, hogy megpróbálom időnként enyhíteni a kis fájdalmát, pl. gyakrabban szoptatom. Más ötletem nincs.
2009. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked van kedved mosolyogni, amikor fáj a fogad? Nyilván fáradtabb is, mert a fájdalmak miatt nyugtalanabbul alszik. Minden babát különböző mértékben visel meg a fogzás, mint ahogyan felnőttek között is van, akinek tünetmentesen bújik ki a bölcsességfoga, más meg hetekig fájdalomcsillapítón él.
2009. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megértelek. Az én lányom nyolc hónapos, egy foga van. Na ezzel az eggyel kb 3 hónapot szenvedett. Folyton nyügi volt, nem volt jó neki semmi, pedig mindent bevetettem. Ő amúgy is kis nyörszörgős baba volt mindig, ez meg még rátett egy lapáttal. Volt pár nap nyugalom, most jön a következő fog. Remélem ez hamarabb kibújik. Kitartás. Nyugtasson, a tudat, hogy nem csak ti szenvedtek nagyon. :))

Jó babázást

2009. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kitartás! Mi kicsit könnyebben viseltük. akkor volt nehezebb, mikor áttörte az ínyét.Aznap egész nap tartogatnom kellett. Már majd leszakadt a karom a 9 kilójától, de csak kézben volt a legjobb, azt is csak állva és sétálgatva. Kilométereket róttam a szobába. Szerencsére, 6 hónaposak vagyunk, és van két fogacskánk!:) Most sokkal nyugodtabb, viszont hozzászokott az ünnepek alatt és a fogzás miatt a karon üléshez. Így mostanában gyakrabban követeli meg a cipelést. :)
2009. jan. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!