Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának, kisgyermek...

Akinek a babájának, kisgyermekének a születésnapja Karácsonyhoz közeli napon van, kapnak ajándékot a szülinapra is a nagyszülőktől?

Figyelt kérdés
Az én kislányom csak egyet kapott és úgy hallottam, most is csak Karácsonyi ajándék lesz a nagyszülők részéről. Ez nekem fáj, mert mindenki fel van köszöntve név, szülinapkor, sőt karácsonykor is a családban, csak az én kicsim nem. Dec. 20-án született.
2010. nov. 24. 13:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
94%
A kislányom december 24-én született. Én megmondtam az anyósomnak, hogy nem kell dupla ajándékot venni, mert tudom, hogy nem áll jól anyagilag. Most még úgyse fogja fel még az ünnepet se, ez majd pár év múlva lesz fontos. Ha nálatok is a pénzhiány az ok, akkor nem haragudnék. De azért én mindenképpen rákérdeznék a dologra a helyedben.
2010. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!