Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a második gyermeke az első 2 éves születésnapja előtt fogant?

Figyelt kérdés
Milyen fizetést kapott a első Gyed-e után?
2011. jan. 26. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
HÚ!1éves és 3hónapos volt a lányom mikor megszületett a fiam.Én már onnantól fogva utána kaptam mindent,ha jól emlékszem szülésiszabi aztán gyed végül gyes.
2011. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. mennyivel kaptál kevesebbet vagy ugyanannyit kaptál? És mikor volt ez?
2011. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
lészíve írjatok még válaszokat!
2011. jan. 27. 14:41
 4/16 anonim ***** válasza:

Az első gyerekem 18 hónapos és 2 napos volt, amikor megszületett ketteske.

Mivel nem mentem vissza a két gyerek között dolgozni, ezért én a szülés napjáig gyedet kaptam, majd tgyás és újra gyed. A tgyásnak ebben az esetben van maximuma.


Ha arra vagy kíváncsi, akkor nagyon sok mindentől függ, hogy milyen összeget kapsz: mikor szülsz, a szülés előtti évben milyen ellátást kapsz (teljesen másból számolják a későbbi tgyást, ha pl. gyedet és teljesen más összege lesz, ha előtte évben gyest kapsz).

2011. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az én 2.gyermekem akkor fogant amikor az első 20 hónapos volt. A napokban fogok szülni,de mivel határozott idejű munkaszerződésem volt,ami már megszűnt,így a 2. babával csak Gyest kapok.
2011. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
kösy,de ha mostanába lennék terhes,a kisfiam máj.4 én tölti a 2évet,akkor csak év vége fele vagy jövőre lenne meg a másik akkor a gyes helyet nem táppénzre kellene inkább menni?
2011. jan. 31. 14:10
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom 18 hós volt, amikor újra terhes lettem.

Amikor lejárt a GYED a nagylányommal, kivettem a felhalmozódott szabikat, majd utána táppénz a szülésig. A fizum emelt volt a cégnél a GYED alatt történt fizuemelés mértékével.

2011. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
utolsó?akkor nem jártál rosszul anyagilag,vagyis nem jártál rosszabul mint az első babádnál kapott pénzel?
2011. jan. 31. 14:16
 9/16 anonim ***** válasza:
14 hónapos volt a nagy, mikor a kicsi megszületett. Két éves koráig (már a nagy két éves koráig) maradt az ő utána kapott GYED, mire lejárt megigényeltem a kicsi után járót, forintra pontosan ugyan annyit kapok.
2011. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Megfosztottad magadtól a tgyásos időszakot, amikor többet kaptál volna, mint a gyed.

2011. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!