Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúpot adtam kis...

Viburcol kúpot adtam kis fiamnak mert jön a foga de be is lázasodott adhatok neki rubofen kúpot mellé?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

rubofen kúp? Nurofenre gondoltál?

Szirupod nincs otthon? Inkább azt adnék. De csak azért, hogy ne megint a végbél nyálkahártyáját terheljem. Ütni biztosan nem ütik egymást, és gondolom azért már eltelt egy kis idő a kettő között...

2010. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen nurofen bocsánat.

Igen már kb 4-5 óra telt el.Csak az a baj,hogy szirup meg ugy veszem észre hogy nem igazán hat neki mert volt hogy belázasodott de nem vitte le.

2010. nov. 24. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a fogától lázasodott be?Ugy tudom,hogy hőemelkedés előfordul fogzáskor,de láz nem!Szerintem valamilyen vírus okozhatja a lázat,ilyenkor legyengül az immunrendszere,és könnyebben beteg lesz.Lánykámnak is jött a foga ezerrel,lázas lett, elvittem dokihoz,aki megállapította hogy begyulladt a mandulája.Szerintem te is vidd el holnap.Szerintem adhatsz neki kúpot,a szirupok nálunk sem sokat érnek,esetleg fájdalomcsillapításra jók nekünk.
2010. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kisnita ***** válasza:

A szirup nekünk sem ér semmi lázra, akkor szoktam inkább adni mikor fogzik és nagyobb fájdalmai vannak, hogy könnyebben el tudjon aludni.

Szerintem adhatod nyugodtan, a két kúp nem üti egymást.

De ha van otthon Germicid kúpod akkor én inkább azt adnám, lázra az a legjobb.

2010. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat már adtam neki szirupot.

Holnap elviszem a dokihoz.

Üdv. A

2010. nov. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!