Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan bababarát...

Ajánlanátok olyan bababarát szállodát, ami max 10-12 ezer ft/fő/éj, és ahol jól érezné magát egy 1 éves és egy 8 hós baba nyáron?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez az egyik "legbabább":) hotel jelenleg Magyarországon! Mi is voltunk most tavasszal, teljesen meg voltunk elégedve! Ki lehet fogni akciós ajánlatokat, lehet üdülési csekkel és egészségpénztárra is fizetni.

2011. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt ajánlanám. Friss levegő, nagyon szép kert, jó kis wellness-részleg, babamedencével és a konyhája is ideális babákkal is.

2011. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. máj. 8. 10:08
 4/5 anonim válasza:
Én több jó szállodát is tudok, és ezen a honlapon találtam meg őket: [link]
2011. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Ha külföldön keresel, Ausztriában tudok egy nagyon jót:


[link]


Széles árakkal dolgoznak, és szerintem nagyon jó programokat szerveznek kifejezettten a gyerekeknek. A szobák is olyanok, hogy vannak direkt gyerekeknek kisebb ágyak, lehet bérelni babakocsit, gyerekágyat, mindent. Még színes műanyag poharak is vannak a gyerekeknek az étteremben :). Édesapám itt főszakács, nagyon jó hely, tudom ajánlani :)

2011. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!