Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az uzsonnára gyümi alatt azt...

Az uzsonnára gyümi alatt azt értem, hogy dél körül főzelék,4 körül gyümi, aztán legközelebb vacsora? Nem sok az eltelt idő, két tartalmas étkezés között?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok hozzátáplálásban,segítségem sincs,a védőnő felénk se néz.
2010. nov. 25. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, jól érted. Én így csinálom. Ha úgy látom, még éhes 1-2 óra múlva, adok neki tejpépet, vagy még egy kis gyümit. Mennyi idős?
2010. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7 hónapos.Ebédre már főzeléket eszik,4 körül tápszer,kicsivel utána valami gyümölcs,aztán fürdés előtt vacsorára tejpépet.Ezek szerint nekem plusz egy étkezés(a 4 órai)van a napunkban.
2010. nov. 25. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:

7,5 hónapos a lányom. Reggel tápszert eszik 7- óra között, majd ébredés után 12 körül ebédre főzelék, 15-16 körül tápszer vagy gyümölcs, vagy tejpép, majd 19-20 között fürdés után tápszer.

Volt egy idő, amikor fürdés előtt még kapott tejpépet, de mostanában úgy látom nincs rá szükség, nem éhes. Végigalussza az éjszakákat.

Ha azt látod a piciden, hogy éhes adjál például a gyümölcshöz kis kekszet, csinálj túrót gyümölccsel, persze ha eheti ezeket.

2010. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!