Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem eszik a fiam tejpépeket...

Ha nem eszik a fiam tejpépeket, meg kásákat az baj? 6 honapos, csak tápot eszik, meg tizóraira gyümölcs, ebédre fözelék, meg táp. Uzsonna, vacsora táp.

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Lányom sosem evett ilyen kutyulákokat...
2010. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Enyém 18 hónapos, még soha életében nem evett sem kását (azt nem is tudom mi), és még tejpépet sem.

Nem hiányzik neki, fel se merült bennem soha, hogy ilyesmit adjak neki. Eszik zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot, stb....

2010. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8,5 hónapos a kisfiam, és kb. kétszer adtam neki tejpépet, kását még sosem. Most akarok neki majd csinálni rizstejből tejbegrízt.
2010. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj. Az enyém semmiféle ilyen kutyulékot nem akar megenni. Próbáltam a Sinlacot, HA-s pépet, köleskását, minednt simán is és gyümivel is, de nem kell neki. tegnap csináltam vízben főtt grízt gyümivel, az sem kellett neki.

A doki szerint így is fel fog nőni, nem kell erőltetni.

Főzeléket, gyümit eszik.

8 hós

2010. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!