Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én minden nap kiviszem a...

Én minden nap kiviszem a babámat, még most is hogy már hidegebb van, szerintetek ez gond?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis gond,annál jobb,hidd el nem árt neki a hideg.Mi is most jöttünk haza a sétából.
2010. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na jó nem órákra csak 40-50percre max,többet nem is bír fekve:)4hós
2010. nov. 25. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gond.Sőt kell neki a levegőzés télen is.Jól öltöztesd fel így nem fázik meg.Ha teheted akkor vidd ki minden nap.
2010. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gond, ki kell vinni, jól felöltöztetve.
2010. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
persze jól felöltöztetem)csak sokan úgy néznek rám,hogy kivittem ebbe a hidegbe!!!
2010. nov. 25. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Akár mínusz 10 fokig is kiviheted pár percre, csak jön öltöztesd majd fel! Én mindhárom gyereket vittem hidegben is, nagyon hozzászoktak, a téli enyhébb napokon is sokat aludtak kint a teraszon.
2010. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nézzenek, na és? mi még most is minden nap kimegyünk a játszóra 3/4- 1 órára a 23 hónapos kislányommal, hacsak nem esik az eső. senki nincs rajtunk kívül....szeretünk kinn lenni. ha emiatt vki hülyének néz, ám tegye, letojom, nekem inkább az fura, hogy valaki hasonló korú vagy akármilyen korú gyerekkel egész nap bent gubbaszt, csak mert hideg van. arra való a meleg ruha, hogy ezt ki lehessen küszöbölni.
2010. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát igen..aki furán néz..az nem tudja milyen rossz egész nap otthon lenni...

milyen jó sétálni...

2010. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!