Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a gond? Bővebben lent!

Mi lehet a gond? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a babám. Este fél9-9-től reggel 7ig általában alszik, ébredés nélkül.Délelőtt alszik 45 percet, délután 1 órát,, van hogy azt is szakaszokban. Minden rezdülésre hiperérzékeny. Szerintem nap közben nem sokat alszik, ezért fáradt és túlpörgeti magát és rengeteget ordít. Sehogy nem jó neki. Ha fent van ,akkor is egy testhelyzetben max. 5 percig bírja, nyugtalan, hisztis, torka szakadtából ordít. Ezt már nehezen bírom! Illetve a 2,5 éves kislányommal ebéd után együtt alszom (este a saját ágyában alszik)és a kicsit ki kell tennem aludni az udvarra babakocsiban, mert a nagyot nem hagyja aludni, amitől később a nagy kezelhetetlen , nyűgös. A kicsi nem sír evés után, elvan egy pici ideig, tehát a hasa nem fáj. Éhesnek nem lehet éhes az tuti.Foga jöhet?De akkor este miért nem ordít. nem értem én ezt.Ötleteket , tanácsokat várok.Babakocsiban csöndben van, van hogy egy picit alszik is, de a babakocsizás ebéd után nem megoldható. Van babahintánk, attól is kész van!
2011. nov. 3. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet olyan lesz, mint az én lányom!

Ugyan ilyen volt.Sehol és sehogy nem volt jó neki,alig aludt (most se nagyon akar, de az éjszakát átalussza).

Mióta elkezdett mozogni, azóta le se lehet lőni.Most lesz 10 hónapos, de már 3-4 métereket elsétál segítség nélkül, 7,5 fél hónaposan már állt.Állandóan mozog, sírva alszik el, mert hiába álmos mint az állat, de menne és csak menne!!

Úgy, hogy nekem az a tippem, hogy már menne és fedezné fel a világot, de még nem tudja.Lányomnál ez a hiszti elmúlt amikor el kezdett mászni, azóta csak a fogzás kínozza.. :/

Én megtanítottam szépen egyedül ellenni, és ez bevált.Most már le tudja folalni magát pár percre! :) Na jó nem, de tényleg most már jobb!Kitartás.

2011. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!