Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsi ès a (otthon is)...

Bölcsi ès a (otthon is) nagyon rossz evö babàk? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Par napja kezdtünk a beszoktatàst. Minden teljesen szuper, szèpen jàtszik, jòl èrzi magàt mindaddig, amig nem kell ennie. Akkor csak sìr, tiltakozik, max ha megeszik 4-5 falatot. Azt mondjàk,h majd ha èhes lesz,akkor enni fog. De tudom/ismerem,h akkor sem. Nagyon-nagyon szomorù vagyok, mert ìgy is picike ès màr szinte sovàny is.

Van valakinek hasonlò tapasztalata? Van mèg bö 2 hetünk a teljes beszoktatàsig. Enni fog elöbb-utòbb?

Kèrlek ìrjatok valami tapasztalatot, bàrmilyet! Köszi elöre is!


2010. nov. 25. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom is rossz evő volt, amikor a bölcsit elkezdte. Ott látta a többieket,hogy szépen esznek és ő is elkezdett enni. Voltak jobb napok, amikor már repetázott is, de olyan is volt ,hogy nem ette meg az ebédet.

Szerintem ne aggódj nagyon, ha éhes ugyis enni fog,még senki nem halt éhen a bölcsiben:).

Egy idő után már csak itthon volt gond az evés hétvégén, az istennek se akart enni.

2010. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!