Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam 8 hónapos babának? FP golyópálya vagy Molto mágikus gomba

Figyelt kérdés

Mindkettő tetszik, nem tudok dönteni. Melyiket ajánljátok?

[link]


[link]


2010. nov. 25. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gomba nagyon tetszik!!!! Ilyen jot meg nem is lattam. :)

Viszont nekunk van golyopalyank. 7 honaposan kapta a kisfiam (nem zsirafos, csak sima golyopalya). Kisfiam nagyon szereti. 7-8 honposan meg nem nagyon erdeklte hanem csak puffolgette, szerette ahogy zenel, vilagit es nezegette, ahogy bele dobom a golyokat. O magatol csak most par napja kezdte el beledobalni a golyokat es lassan 10 honapos, igysem mindig talal celba a golyo, hanem melle pottyan. Amiota erre rajott nagyon lekoti es szeret vele jatszani.

2010. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a gombát,nekem az tetszik:)
2010. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is a gombát:)

Nagyon fain.

2010. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem is a gomba tetszik jobban.
2010. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is a gombát választanám!
2010. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia.Mind a kettő nagyon jó,de a gombás mégis jobban tetszik.:)Szerintettek 6 hónapost lefoglalná a gomba?
2010. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekünk van gombánk és IMÁDJA! :) igaz még régebbi fajta, miénk nem zenél és az a virág sincs rajta :( de így is szuper, sokat játszik vele :) egyébként börzén 1500.-ért vettem, nagyon megérte :)
2010. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Látom sokan a gombára szavaztok :)

Közben megnéztem az aukciós portálakon mennyiért adják és látom,hogy 2-3 ezrekért már lehet venni a gombavárat, 5-6 erekért a golyópályát.

Gombából is van kettő hasonló kinézetű molto, az egyikbe csak építőkockákat lehet pakolni (ez olcsóbb) a másik az amit linkeltem.

Csodálkozom rajta,hogy egy 13 ezres játékot ilyen olcsó eladnak. Ugyan miért?

A zsiráf is újonnan 12-13 ezer körül van úgy mint a gomba de ennek az ára használtan mégis több mint a gombáé.

Lehet,hogy mégis a zsiráfot értékelik többre a szülők?

2010. nov. 25. 17:06
 9/13 A kérdező kommentje:

Megvettem a Mágikus gombát az egyik aukciós portálon fix 1990 ért. Állítólag szinte új. Holnap megyek érte. Így,hogy ilyen olcsón sikerült megszereznem, úgy döntöttem nézek egy zsiráfot is. Vagy van esetleg valami más tutti ötletetek amivel szívesen játszana?

Karácsonyra szeretném ezeket. max. 13 ezerig

2010. nov. 25. 17:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a golyópályát újan veszed, akkor a legolcsóbb a sztárjáték weboldalán. Én onnan rendeltem.
2010. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!