Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam 8 hónapos babának? FP golyópálya vagy Molto mágikus gomba

Figyelt kérdés

Mindkettő tetszik, nem tudok dönteni. Melyiket ajánljátok?

[link]


[link]


2010. nov. 25. 16:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi!
2010. nov. 25. 19:11
 12/13 anonim ***** válasza:
megjött a gomba? én is ezt néztem ki. :) milyen?
2010. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen,már itt a gomba. Amit sikerült vennem tényleg szuper állapotban van. De szerintem 13 ezret nem ér. Ha új lenne szerintem 5-6 ezertől többet nem adnék érte.

Ami hátránya a Zsiráf golyópályával szemben,hogy nagyon könnyű.

Nem alkalmas arra,hogy belekapszkodjon a baba,mert felborul. Mi teszünk majd az aljába valami súlyt. Egyébként hatalmas (50 cm), és sok féle képpen szórakozhat a baba.Ja és ez nem zenél,nem elemes.

Mechanikus hangokat ad ki,csörög krepeg.Tele lehet pakolni kincsekkel. Szerintem ha sikerül egy szinte új állapotút találni, érdemesebb azt megvenni, árban nem mindegy, és a funkcióját ugyanúgy betölti mint az új.

Pl. amit én vettem senki nem mondaná,hogy ez már használt és csak 1990 volt nem 13000, és így még tudtam venni egy golyópályát is. Nem a zsiráfosat hanem a dínósat.

2010. nov. 29. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!