Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaval egyutt "kell" menni...

Babaval egyutt "kell" menni autosulest venni? Ti vittetek es beleprobaltatok, vagy a baba nelkul vettetek meg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerek nélkül vettem, nem hiszem, hogy érdemes lenne a babát vinni. Az ülések anatómiailag ki vannak kisérletezve, az meg, hogy amikor vesze, éppen passzol-e a baba elég lényegtelen, mert pár hét múlva már úgyis nagyobb lesz.
2010. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van! Erre nem is gondoltam :)
2010. nov. 25. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi vittük!

Pedig még ülni sem tud...

De! Két ülést néztünk, ráadásul nyűgösködött is a fiam. Az egyikben elkezdett pityeregni, a másikban pedig elmosolyodott!

Szerinted melyiket vettük meg? :)

Persze belepróbáltuk a kocsiba is, hogy passzol-e rendesen! De én olyan ülést kerestem, amiben a gyerekem is jól érzi magát, mert ha utazunk, akkor az nálunk 300 km-t jelent... Úgyhogy nekem nem csak a biztonság volt fontos, hanem a kicsim kényelme is!

2010. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hat ez is igaz. Es megkerdezhetem, hogy milyent vettetek?
2010. nov. 25. 21:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze:


[link]


A 2. jelzésű, kékes a huzata! Én eddig nem láttam ezt a fajta ülést idehaza, állítólag valami új fajta olasz autósülés. ADAC tesztet ne keress róla, mert azon nem fogod megtalálni, a gyártónak van saját laborja, ahol tesztelik az üléseiket. És ott állítólag nagyon jól szerepelt!


És ez volt a másik versenyző, ebben pityeredett el a fiam:


[link]

2010. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt a Leonardo ülést hol vettétek? Úgy látom ez webshop, és én is épp hasonlót keresek, nekem kislányom van, és nagyon szép ez a rózsaszín!
2010. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szóval én is szeretném beleültetni a Manót, mielőtt megvennék valamit, és itt ez nem kivitelezhető :)
2010. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám is a rózsaszínt, mert az egyetlen gond ezzel az üléssel, hogy a kéken és a rózsaszínen kívül, a többinek elég rossz huzata van. Túl műszálas, és elsőre látszik, hogy bele fog izzadni a gyerek.

Viszont ennek a kettőnek farmer szerű huzata van, ez a kék vagy rózsaszín betét, pedig kellemes pamut!

Ja és élőben még csinibb a rózsaszín.


Igen ez webshop, de mi a babaszafarinál próbáltuk ki élőben. Nem tudom hova valósi vagy, az itt van Pesten a 13. kerületben.

2010. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Hétvégén szerintem fel is kerekedünk, nincs is messze. Remélem ki is vihetjük belepróbálni az autóba, biztos ami biztos, mert jártunk ott annak idején mikor babakocsit kerestünk, és az eladó lány nagyon készségesen segített kivinni azt is belepróbálni a csomagtartóba :)

Köszi mégegyszer :)

2010. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, kivihetitek, mi is kivittük! Mind a két ülést!


A farmer anyag így nem látható, de nézd, ilyen a mienk, itt jobban látszik, hogy milyen a huzata:


[link]


És ez a babaszafarin:


[link]

2010. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!