Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NESTLÉ Junior 1+ tejital?...

NESTLÉ Junior 1+ tejital? Tapasztalatok? Van, aki adja a gyermekének?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, de barátnőm kisfia nagyon szereti. Szerintem viszont nagyon drága, így inkább a müllerben veszem a Bebivita tejitalt, az csak 1090 Ft egy dobozzal.
2010. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És a bebivitát csak a müllerben lehet kapni, mert az tőlünk kb 1 óra van csak!esetleg tesco, lidl, dm, rossman?
2010. nov. 26. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a Bebivitát csak a Müller forgalmazza, mert ez a saját márkájuk, úgy tudom. Sajnos eddig akárhol néztem, az össze többi fajta (milupa, nestlé, stb.) nagyon drágák. :(
2010. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kár! :( Azért köszönöm szépen!
2010. nov. 26. 12:56
 5/8 Talmásiné Erika Anna válasza:
Igen,én használom.Nekünk bevált,és valóban olyan szempontból jó,hogy rengeteg helyen lehet kapni.
2010. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok! nekem nagyon jó tapasztalatom van ezzel a tejitallal kapcsolatban. A pici nagyon szerette! Az árral kapcsolatban: én úgy vagyok vele, hogy inkább megveszek egy drágább terméket, de tuti hogy ellenőrzött, minőségi és bevizsgált, mint hogy spóroljak pár száz forintot, megveszem egy névtelen cég termékét, és később kiderül, hogy nem ellenőrzött alapanyagokból készült. Nem akarok megkockáztatni semmit.
2010. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is hasonlóképp vagyok,hisz nem is olyan rég volt is botrány egy névtelen márkájú bébiétellel kapcsolatban.
2010. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem minél kisebb egy baba, annál fejletlenebb az immunrendszere, ezért nagyon fontos, hogy jó minőségű, valóban hasznos táplálékokban gazdag tápanyagokat kapjon. Szerintem ilyen pici korban érdemes biztosra menni, és az árat figyelmen kívül hagyni. Sajnos ezt nem mindenki teheti meg :(
2010. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!