Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van fisher price...

Akinek van fisher price zsiráfos golyópályája a gyermekének, mik a tapasztalatok? Leköti a figyelmét? Stb.

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
a zene igen, táncizott rá és abban kapaszkodva állt fel, egy-két este jó móka volt a szájába bedobni, mert mindig a pályán akarta elég nehézt volt rávenni, hogy ne oda célozzon. de nem mondhatom, hogy kedvenc játék lett...az ugrálós zebra most nagyon jól bevált, minden nap rápattan pár percre (20 hónapos), de az is igaz, hogy minden csodájáték csak addig köti le, amíg mellette vagy és foglalkozol vele, szóval úgy érdemes készülni, hogy az ilyen picik figyelmét még semmi sem köti le önállóan.
2009. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Mi most vettünk egy hipp-hopp zebrát, még nem próbáltuk ki, mert a szülinapjára vettük, 2 hét múlva lesz, kíváncsi vagyok szeretni fogja-e, de persze csodát nem várok, én is sejtettem, hogy csak rövidebb ideig köti le a figyelmét.
2009. nov. 4. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Én lányom is a pályára dobálja a golyót nem a zsiráf szájába igaz még csak 8 hónapos nem ér el addig a kis kezével :D Fel áll a füleibe kapaszkodva és ami a feje tetején van két pörgethető golyó azokat szereti babrálni.

Én dobálom a golyókat ő pedig keresi hol jönnek ki, el vesz kettőt össze ütögeti őket.

Egynek jó, sok Fp játékunk van, van állatos vonat ami megy és állat hangokat ad, azt szereti, és ami nagyon szuper az az Fp cirkusz vonat amihez kockák vannak, és fel-le, körbe ill. billennek rajta a kockák ha elindul a vonat, lányom már beindítja pakolja lefele róla a kockákat, sokáig leköti.

2009. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is azon tanult meg felállni, most 15 hós és még mindíg játszik vele, nekünk nagyon bevállt. Van ugráló zebrája is azt is nagyon szereti, minden nap ugrál rajta.
2009. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!