Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves, eddig jól alvó lányomn...

1 éves, eddig jól alvó lányomnál alvás problémák léptek fel, jár más is hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Eddig gyöngy életünk volt: szopi-vacsi-fürdés-alvás este 8-tól reggel 8-ig, egy hosszú alvás délelőtt, egy rövid délután. Este csak letettük a kiságyba, és már aludt is. Pár hete ambicionálja a napi egy alvást, ami 2-3-4 órás is szokott lenni, de, ha rövidebb, akkor sem hajlandó már még egyet aludni estig. Estére iszonyúan túlpörög, nem bír elaludni, csak üvölt. A karomban megnyugszik, de mikor leteszem újra kezdi, így leteszem-felveszem-leteszem-felveszem... A végén már a karomban is üvölt... Rettenetes. Milyen módszert ajánlanátok a megnyugtatására?
2011. júl. 8. 22:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és azután, hogy végre elaludt, kb. 15 perc múlva sikítva ébred... Meg az éjszaka közepén is... :( :( :(
2011. júl. 8. 22:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Segíteni sajnos nem tudok,én tegnap omlottam össze végleg:(((1 éve nem aludtam 3 óránál többet egyhuzamban...

Ez a tegnap esti kérdésem


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán a foga? Nálunk az volt mikor ezt csinálta.
2011. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!