Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós kisfiam reggel 6-kor...

6 hós kisfiam reggel 6-kor eszik 120ml tápszert.10:00-kor 160g gyümölcsöt, majd 12:30-kor tápszer.16:30-kor püré+tápszer (még csak most kezdtem el a püréket) 20:00 fürcsi.20:30-kor tápszer. Utána alvás. Jó ez így?

Figyelt kérdés

A gyümölcshöz rakhatok tejpépet?

Ajánlották nekem a kukoricapehelyt, hogy rakjak a gyümölcshöz. Csináltatok már ilyet?


2009. jan. 15. 12:22
 1/2 A kérdező kommentje:
240ml tápot eszik egyszerre.
2009. jan. 15. 12:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos jó, ha igy eteted, ha rendesen fejlődik, gyarapszik a babád.

Én sosem mértem mennyit iszik vagy eszik a lányom. kb. 2 óránként éhes a, pedig még naponta 3-szor szopisok vagyunk, és 6 hónapos kora óta eszik már gyümit is. És szinte kidurran annyit magába töm, de nem kövér, nem dagi, teljesen normális a testalkata, testsúlya. Csak éppen már mászik mint a golyó és igy Neki is több kalóriára van szüksége.

Kellemes babázást! üdv. 10 hónapos lányka anyuja

2009. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!